"Қостанай қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 9 ақпандағы № 80 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 141 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 желтоқсанда № 10347-10 болып тіркелді
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 9 ақпандағы № 80 шешіміне (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10142-10 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасындағы 6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенiмхатқа, заңдарға, сот шешiмiне не әкiмшiлiк құжатқа негiзделген өкiлi) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін Қағидаларға сәйкес "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкімет" веб-порталына тоқсанына бір рет жүгінеді.
"Тұрғый үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын негізі талаптардың тізбесі Қағидаларға 2-қосымшада көрсетілген.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихаты төрағасының өкілеттіктерін уақытша жүзеге асырушы А. Исмаилов

О внесении изменения в решение маслихата от 9 февраля 2024 года № 80 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Костанае"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 141. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 31 декабря 2024 года № 10347-10
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Костанае" от 9 февраля 2024 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10142-10) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Услугополучатель (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обращается за назначением жилищной помощи один раз в квартал в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или веб-портал "электронного правительства", согласно Правилам.
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Назначение жилищной помощи" предусмотрен в приложении 2 к Правилам.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского городского маслихата А. Исмаилов