Рудный қаласының және Рудный қаласының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 122 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 сәуірде № 10172-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабы 2-тармағына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қаласының және Рудный қаласының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков
Мәслихаттың
2024 жылғы 28 наурыздағы
№ 122 шешіміне
қосымша
Рудный қаласының және Рудный қаласының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Рудного и населенных пунктов города Рудного
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 28 марта 2024 года № 122. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 9 апреля 2024 года № 10172-10
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Рудного и населенных пунктов города Рудного согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Искаков
Приложение
к решению маслихата
от 28 марта 2024 года
№ 122
Проект (схема) зонирования земель города Рудного и населенных пунктов города Рудного