Рудный қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 1215 "Инватакси қызметін алушылардың санаттарын кеңейту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 1159 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 желтоқсанда № 10340-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Инватакси қызметін алушылардың санаттарын кеңейту туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 1215 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10120-10 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғанынан кейін осы қаулының Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласы әкімі В. Ионенко

О признании утратившим силу постановления акимата города Рудного от 22 декабря 2023 года № 1215 "О расширении категории получателей услуг инватакси"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 25 декабря 2024 года № 1159. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 27 декабря 2024 года № 10340-10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Рудного "О расширении категории получателей услуг инватакси" от 22 декабря 2023 года № 1215 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10120-10).
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко