Лисаков қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қарашадағы № 503 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 қарашада № 10314-10 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 529-бабының 6 - тармағына сәйкес, Лисаков қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения города Лисаковска
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 22 ноября 2024 года № 503. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 22 ноября 2024 года № 10314-10
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Лисаков қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағанынан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения города Лисаковска, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.