Лисаков қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қарашадағы № 503 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 қарашада № 10314-10 болып тіркелді.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 529-бабының 6 - тармағына сәйкес, Лисаков қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения города Лисаковска
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 22 ноября 2024 года № 503. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 22 ноября 2024 года № 10314-10.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Лисаков қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағанынан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения города Лисаковска, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 31.12.2024 № 549 қаулысымен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Лисаков қаласының әкімі А. Ибраев
Лисаков қаласының әкімдігі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Сноска. Пункт 4 – в редакции постановления акимата города Лисаковска Костанайской области от 31.12.2024 № 549 (вводится в действие с 01.01.2025).
Аким города Лисаковска А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
города Лисаковска