Денисов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 ақпандағы № 8 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 ақпанда № 10144-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының төрағасы В. Шерер
Денисов аудандық мәслихатының
2024 жылғы 13 ақпандағы
№ 8 шешіміне
қосымша
Денисов аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихатының "Денисов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 173 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7668 болып тіркелген).
2. Мәслихатының "Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 173 "Денисов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 25 шешімі.
3. Мәслихатының "Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 173 "Денисов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 30 наурыздағы № 6 шешімі.
4. Мәслихатының "Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 173 "Денисов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 26 шілдедегі № 43 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Денисовского районного маслихата
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 13 февраля 2024 года № 8. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 21 февраля 2024 года № 10144-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Денисовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Денисовского районного маслихата В. Шерер
Приложение
к решению Денисовского
районного маслихата
от 13 февраля 2024 года
№ 8
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Денисовского районного маслихата
1. Решение маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Денисовского районного маслихата" от 15 марта 2018 года № 173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7668).
2. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 15 марта 2018 года № 173 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Денисовского районного маслихата" от 13 апреля 2022 года № 25.
3. Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 15 марта 2018 года № 173 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Денисовского районного маслихата" от 30 марта 2023 года № 6.
4. Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 15 марта 2018 года № 173 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Денисовского районного маслихата" от 26 июля 2023 года № 43.