Қостанай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 қарашадағы № 732 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қарашада № 10308-10 болып тіркелді.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 529 - бабының 6 - тармағына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Костанайского района
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 20 ноября 2024 года № 732. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 21 ноября 2024 года № 10308-10.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Костанайского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов" акимата Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.

211
Киров тұйық көшесі - Павлов көшесінің қиылысынан Попович көшесіне дейін, Попович көшесі - Киров тұйық көшесінің қиылысынан Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі - Попович көшесінің қиылысынан Ленин көшесіне дейін, Ленин көшесі - Тәуелсіздік көшесінің қиылысынан Северная көшесіне дейін, Северная көшесі - Ленин көшесінің қиылысынан Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі - Комсомольская көшесінің қиылысынан Киров тұйық көшесіне дейін
2,00
212
Набережная көшесі - Лесная көшесінің қиылысынан Ленин көшесіне дейін, Ленин көшесі - Набережная көшесінің қиылысынан Пионерский тұйық көшесіне дейін, Пионерский тұйық көшесі - Ленин көшесінің қиылысынан Озерная көшесіне дейін, Озерная көшесі - Пионерский тұйық көшесінің қиылысынан Лесная көшесіне дейін, Лесная көшесі - Озерная көшесінің қиылысынан Набережная көшесіне дейін
1,95
213
М-36 тас жолы - Попович көшесінің қиылысынан Терешкова көшесіне дейін, Терешкова көшесі - М-36 тас жолының қиылысынан Попович тұйық көшесіне дейін, Попович тұйық көшесі - Терешкова көшесінің қиылысынан Попович көшесіне дейін, Попович көшесі - Попович тұйық көшесінің қиылысынан М-36 тас жолына дейін
2,10
214
М-36 тас жолы - Калабаев көшесінің қиылысынан Попович тұйық көшесіне дейін, Калабаев көшесі - М-36 тас жолының қиылысынан Попович тұйық көшесіне дейін, Попович тұйық көшесі - Калабаев көшесінің қиылысынан М-36 тас жолына дейін
2,05
215
М-36 тас жолы - Калабаев көшесінің қиылысынан Ауэзов көшесіне дейін, Ауэзов көшесі - М-36 тас жолының қиылысынан 25 лет Целины көшесіне дейін, 25 лет Целины көшесі - Ауэзов көшесінің қиылысынан Калабаев көшесіне дейін, Калабаев көшесі - 25 лет Целины көшесінің қиылысынан М-36 тас жолына дейін
2,05
216
Калабаев көшесі - Терешкова көшесінің қиылысынан Механизаторлар көшесіне дейін, Механизаторлар көшесі - Калабаев көшесінің қиылысынан Обручев көшесіне дейін, Обручев көшесі - Механизаторлар көшесінің қиылысынан Терешкова көшесіне дейін
2,05
217
Пионерский тұйық көшесі - Дорожная көшесінің қиылысынан Обручев көшесіне дейін, Обручев көшесі - Пионерский тұйық көшесінің қиылысынан Механизаторлар көшесіне дейін, Механизаторлар көшесі - Обручев көшесінің қиылысынан 40 лет Октября көшесіне дейін, 40 лет Октября көшесі - Механизаторлар көшесінің қиылысынан Пионерская көшесіне дейін
2,10
218
Пионерский тұйық көшесі - 40 лет Октября көшесінің қиылысынан Дорожная көшесіне дейін, Дорожная көшесі - Пионерский тұйық көшесінің қиылысынан Механизаторлар көшесіне дейін, Механизаторлар көшесі - Дорожная көшесінің қиылысынан Озерный тұйық көшесіне дейін

211
Переулок Кирова - от пересечения улицы Павлова до улицы Поповича, улица Поповича - от пересечения переулка Кирова до улицы Тәуелсіздік, улица Тәуелсіздік - от пересечения улицы Поповича до улицы Ленина, улица Ленина - от пересечения улицы Тәуелсіздік до улицы Северная, улица Северная - от пересечения улицы Ленина до улицы Павлова, улица Павлова - от пересечения улицы Комсомольская до переулка Кирова
2,00
212
Улица Набережная - от пересечения улицы Лесная до улицы Ленина, улица Ленина - от пересечения улицы Набережная до переулка Пионерский, переулок Пионерский - от пересечения улицы Ленина до улицы Озерная, улица Озерная - от пересечения переулка Пионерский до улицы Лесная, улица Лесная - от пересечения улицы Озерная до улицы Набережная
1,95
213
Трасса М-36 - от пересечения улицы Поповича до улицы Терешковой, улица Терешковой - от пересечения трассы М-36 до переулка Поповича, переулок Поповича - от пересечения улицы Терешковой до улицы Поповича, улица Поповича - от пересечения переулка Поповича до трассы М-36
2,10
214
Трасса М-36 - от пересечения улицы Калабаева до переулка Поповича, улица Калабаева - от пересечения трассы М-36 до переулка Поповича, переулок Поповича - от пересечения улицы Калабаева до трассы М-36
2,05
215
Трасса М-36 - от пересечения улицы Калабаева до улицы Ауэзова, улица Ауэзова - от пересечения трассы М-36 до улицы 25 лет Целины, улица 25 лет Целины - от пересечения улицы Ауэзова до улицы Калабаева, улица Калабаева - от пересечения улицы 25 лет Целины до трассы М-36
2,05
216
Улица Калабаева - от пересечения улицы Терешковой до улицы Механизаторов, улица Механизаторов - от пересечения улицы Калабаева до улицы Обручева, улица Обручева - от пересечения улицы Механизаторов до улицы Терешковой
2,05
217
Переулок Пионерский - от пересечения улицы Дорожная до улицы Обручева, улица Обручева - от пересечения переулка Пионерский до улицы Механизаторов, улица Механизаторов - от пересечения улицы Обручева до улицы 40 лет Октября, улица 40 лет Октября - от пересечения улицы Механизаторов до улицы Пионерская
2,10
218
Переулок Пионерский - от пересечения улицы 40 лет Октября до улицы Дорожная, улица Дорожная - от пересечения переулка Пионерский до улицы Механизаторов, улица Механизаторов - от пересечения улицы Дорожная до переулка Озерный

2,10
219
Набережная көшесі - Ленин көшесінің қиылысынан М-36 тас жолына дейін, М-36 тас жолы - Набережная көшесінің қиылысынан Попович көшесіне дейін, Попович көшесі - М-36 тас жолының қиылысынан Киров тұйық көшесіне дейін, Киров тұйық көшесі - Попович көшесінің қиылысынан Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі - Киров тұйық көшесінің қиылысынан Северная көшесіне дейін, Северная көшесі - Павлов көшесінің қиылысынан Ленин көшесіне дейін, Ленин көшесі - Северная көшесінің қиылысынан Набережная көшесіне дейін
2,00
220
Набережная көшесі - Ленин көшесінің қиылысынан Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі - Набережная көшесінің қиылысынан Комсомольская көшесіне дейін, Комсомольская көшесі - Павлов көшесінің қиылысынан Ленин көшесіне дейін, Ленин көшесі - Комсомольская көшесінің қиылысынан Набережная көшесіне дейін (002)
2,00
221
Восточный шағын ауданы
2,10
222
Механизаторлар көшесі - Ленин көшесінің қиылысынан Леонов көшесіне дейін, Семин көшесі - Механизаторлар көшесінің қиылысынан Алтынсарин атындағы шағын ауданға дейін, Алтынсарин атындағы шағын аудан - Семин көшесінің қиылысынан Механизаторлар көшесіне дейін
2,10
223
Тәуелсіздік көшесі - Лесная көшесінің қиылысынан Кирпичная көшесіне дейін, Кирпичная көшесі - Тәуелсіздік көшесінің қиылысынан Пионерский тұйық көшесіне дейін, Пионерский тұйық көшесі - Кирпичная көшесінің қиылысынан Лесная көшесіне дейін, Лесная көшесі - Пионерский тұйық көшесінің қиылысынан Тәуелсіздік көшесіне дейін
2,00
224
Восточный шағын ауданы - Механизаторлар көшесінің қиылысынан Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі - Восточный шағын ауданының қиылысынан Тобыл қаласының шығыс шекарасына дейін, Тобыл қаласының шығыс шекарасы - Тәуелсіздік көшесінің қиылысынан "Автомобилист" бақша қоғамының шекарасына дейін, "Автомобилист" бақша қоғамының шекарасы - Тобыл қаласы шығыс шекарасының қиылысынан Механизаторлар көшесіне дейін, Механизаторлар көшесі - "Автомобилист" бақша қоғамының шекарасынан Восточный шағын ауданына дейін
2,10
225
"Автомобилист" бақша қоғамының шекарасы - Леонов көшесінің қиылысынан Астана шағын ауданына дейін, Астана шағын ауданы - "Автомобилист" бақша қоғамының шекарасы қиылысынан Алтынсарин атындағы шағын ауданына дейін, Семин көшесі - Чайковский көшесінің қиылысынан Астана шағын ауданына дейін, Астана шағын ауданы - Семин көшесінің қиылысынан Алтынсарин атындағы шағын ауданына дейін, Алтынсарин атындағы шағын аудан - Астана шағын ауданының қиылысынан Семин көшесіне дейін
2,10
226
Пионерский тұйық көшесі - Тобыл қаласы батыс шекарасының қиылысынан Озерный тұйық көшесіне дейін, Озерный тұйық көшесі - Пионерский тұйық көшесінің қиылысынан Механизаторлар көшесіне дейін, Механизаторлар көшесі - Озерный тұйық көшесінің қиылысынан Тобыл қаласының батыс шекарасына дейін (016), бақша қоғамдарының аумағы

2,10
219
Улица Набережная - от пересечения улицы Ленина до трассы М-36, трасса М-36 - от пересечения улицы Набережная до улицы Поповича, улица Поповича - от пересечения трассы М-36 до переулка Кирова, переулок Кирова - от пересечения улицы Поповича до улицы Павлова, улица Павлова - от пересечения переулка Кирова до улицы Северная, улица Северная - от пересечения улицы Павлова до улицы Ленина, улица Ленина - от пересечения улицы Северная до улицы Набережная
2,00
220
Улица Набережная - от пересечения улицы Ленина до улицы Павлова, улица Павлова - от пересечения улицы Набережная до улицы Комсомольская, улица Комсомольская - от пересечения улицы Павлова до улицы Ленина, улица Ленина - от пересечения улицы Комсомольская до улицы Набережная (002)
2,00
221
Микрорайон Восточный
2,10
222
Улица Механизаторов - от пересечения улицы Ленина до улицы Леонова, улица Семина - от пересечения улицы Механизаторов до микрорайона имени Алтынсарина, микрорайон имени Алтынсарина - от пересечения улицы Семина до улицы Механизаторов
2,10
223
Улица Тәуелсіздік - от пересечения улицы Лесная до улицы Кирпичная, улица Кирпичная - от пересечения улицы Тәуелсіздік до переулка Пионерский, переулок Пионерский - от пересечения улицы Кирпичная до улицы Лесная, улица Лесная - от пересечения переулка Пионерский до улицы Тәуелсіздік
2,00
224
Микрорайон Восточный - от пересечения улицы Механизаторов до улицы Тәуелсіздік, улица Тәуелсіздік - от пересечения микрорайона Восточный до восточной границы города Тобыл, восточная граница города Тобыл - от пересечения улицы Тәуелсіздік до границы садового общества "Автомобилист", граница садового общества "Автомобилист" - от пересечения восточной границы города Тобыл до улицы Механизаторов, улица Механизаторов - от пересечения границы садового общества "Автомобилист" до микрорайона Восточный
2,10
225
Граница садового общества "Автомобилист" - от пересечения улицы Леонова до микрорайона Астана, микрорайон Астана - от пересечения границы садового общества "Автомобилист" до микрорайона имени Алтынсарина, улица Семина - от пересечения улицы Чайковского до микрорайона Астана, микрорайон Астана - от пересечения улицы Семина до микрорайона имени Алтынсарина, микрорайон имени Алтынсарина - от пересечения микрорайона Астана до улицы Семина
2,10
226
Переулок Пионерский - от пересечения западной границы города Тобыл до переулка Озерный, переулок Озерный - от пересечения переулка Пионерский до улицы Механизаторов, улица Механизаторов - от пересечения переулка Озерный до западной границы города Тобыл (016), территория садовых обществ