Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 мамырдағы № 112/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 мамырда № 7544-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны Павлодар облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
Павлодар облысы
әкімдігінің 2024 жылғы
22 мамырдағы № 112/2
Қаулысына қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы "Павлодар облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 129/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7344 болып тіркелген).
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қазандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы "Павлодар облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 129/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 242/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 186750 болып тіркелген).
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы "Білім беру ұйымдарының ішкі тәртібінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 72/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4431 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 22 мая 2024 года № 112/2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 23 мая 2024 года № 7544-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Павлодарской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 22 мая 2024 года
№ 112/2
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
1. Постановление акимата Павлодарской области от 8 июня 2023 года № 129/3 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7344).
2. Постановление акимата Павлодарской области от 3 октября 2023 года № 242/3 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 8 июня 2023 года № 129/3 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 186750).
3. Постановление акимата Павлодарской области от 17 марта 2015 года № 72/3 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4431).