Павлодар облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 310/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 желтоқсанда № 7628-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесі осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 23 декабря 2024 года № 310/2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 25 декабря 2024 года № 7628-14
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения Павлодарской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Павлодарской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының Павлодар облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.

1) Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы "Павлодар облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 297/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7164 болып тіркелген).
2) Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 сәуірдегі "Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы "Павлодар облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 297/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 84/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7318 болып тіркелген).
3) Павлодар облысы әкімдігінің 2024 жылғы 13 ақпандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы "Павлодар облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" № 297/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 39/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7482-14 болып тіркелген).

1) Постановление акимата Павлодарской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области" от 31 декабря 2020 года № 297/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7164).
2) Постановление акимата Павлодарской области "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 31 декабря 2020 года № 297/5 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области" от 11 апреля 2023 года № 84/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7318).
3) Постановление акимата Павлодарской области "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 31 декабря 2020 года № 297/5 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области" от 13 февраля 2024 года № 39/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7482-14).