Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Павлодар қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 275/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 15 тамыздағы № 1074/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 тамызда № 7581-14 болып тіркелді
Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің "Павлодар қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2015 жылғы 10 наурыздағы № 275/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4363 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Х. Хабылбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
_______ З. Мукашева
Павлодар қаласы
әкімдігінің 2024 жылғы
15 тамыздағы № 1074/1
қаулысына қосымша
Павлодар қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
1
Павлодар қаласы
Солтүстік өнеркәсіптік аймақ көшесі, "Веснет" автобус аялдамасы, "Светофор" дүкені ғимаратының жанында
2
Павлодар қаласы
Торговая көшесі, 2, "Jailau" фермерлік базары ғимаратының жанында
3
Павлодар қаласы
Ледовский көшесі, "Бассейн" автобус аялдамасы, № 37 тұрғын үйдің жанында
4
Павлодар қаласы
Айманов көшесі, "Прибрежная" автобус аялдамасы, № 29 тұрғын үйге қарама-қарсы
5
Павлодар қаласы
Баян батыр көшесі, "Мир" автобус аялдамасы, № 7 тұрғын үйге қарама-қарсы
6
Павлодар қаласы
Торайғыров көшесі, "Благовещенский собор" автобус аялдамасы, № 6 тұрғын үйге қарама-қарсы
7
Павлодар қаласы
Торайғыров көшесі, "Конституция алаңы" автобус аялдамасы, № 28 тұрғын үйге қарама-қарсы
8
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі, "Торайғыров" автобус аялдамасы, № 30 тұрғын үйге қарама-қарсы
9
Павлодар қаласы
Лермонтов көшесі, "Гүлдер" автобус аялдамасы, № 46 тұрғын үйге қарама-қарсы
10
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі, "Баспошта" автобус аялдамасы, № 44 әкімшілік ғимараттың жанында
11
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі, "Баспошта" автобус аялдамасы, № 35 тұрғын үйдің жанында
12
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі, "Орталық әмбебап дүкені" автобус аялдамасы, № 57 тұрғын үйдің жанында
13
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі, "Орталық әмбебап дүкені" автобус аялдамасы, № 136 әкімшілік ғимаратқа қарама-қарсы
14
Павлодар қаласы
Торайғыров көшесі, 67, "Музыкалық колледж" автобус аялдамасы, "Музыкалық колледж-дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Павлодар қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 54, "Барыс" сауда орталығы ғимаратына қарама-қарсы
16
Павлодар қаласы
Торайғыров көшесі, "Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы" автобус аялдамасы, № 101 тұрғын үйдің жанында
17
Павлодар қаласы
"Вокзал" автобус аялдамасы, теміржол вокзалына қарама-қарсы
18
Павлодар қаласы
Кисловодская көшесі, "Комсомольская" автобус аялдамасы, № 1 тұрғын үйдің жанында
19
Павлодар қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесі, "Манақбай-базар" автобус аялдамасы, № 15 әкімшілік ғимараттың жанында
20
Павлодар қаласы
Лермонтов көшесі, "Ғылыми-техникалық кітапхана" автобус аялдамасы, № 86 тұрғын үйдің жанында
21
Павлодар қаласы

О внесении изменения в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Павлодара"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 15 августа 2024 года № 1074/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 16 августа 2024 года № 7581-14
Акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Павлодара" от 10 марта 2015 года № 275/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4363) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Х. Хабылбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Павлодарская
городская территориальная
избирательная комиссия
__________ З. Мукашева
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от 15 августа 2024 года
№ 1074/1
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Павлодара
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения
1
город Павлодар
улица Промышленная зона Северная, автобусная остановка "Веснет", возле здания магазина "Светофор"
2
город Павлодар
улица Торговая, 2, возле здания фермерского рынка "Jailau"
3
город Павлодар
улица Ледовского, автобусная остановка "Бассейн", возле жилого дома № 37
4
город Павлодар
улица Айманова, автобусная остановка "Прибрежная", напротив жилого дома № 29
5
город Павлодар
улица Баян батыр, автобусная остановка "Мира", напротив жилого дома № 7
6
город Павлодар
улица Торайгырова, автобусная остановка "Благовещенский собор", напротив жилого дома № 6
7
город Павлодар
улица Торайгырова, автобусная остановка "Площадь Конституции", напротив жилого дома № 28
8
город Павлодар
улица Академика Сатпаева, автобусная остановка "Торайгырова", напротив жилого дома № 30
9
город Павлодар
улица Лермонтова, автобусная остановка "Гульдер", напротив жилого дома № 46
10
город Павлодар
улица Академика Сатпаева, автобусная остановка "Главпочтамт", возле административного здания № 44
11
город Павлодар
улица Академика Сатпаева, автобусная остановка "Главпочтамт", возле жилого дома № 35
12
город Павлодар
улица Академика Сатпаева, автобусная остановка "Центральный универсальный магазин", возле жилого дома № 57
13
город Павлодар
улица Академика Сатпаева, автобусная остановка "Центральный универсальный магазин", напротив административного здания № 136
14
город Павлодар
улица Торайгырова, 67, автобусная остановка "Музыкальный колледж" возле здания государственного учреждения "Комплекс "Музыкальный колледж-музыкальная школа-интернат для одаренных детей"
15
город Павлодар
улица Мәшһүр Жүсіп, 54, напротив здания торгового центра "Барыс"
16
город Павлодар
улица Торайгырова, автобусная остановка "проспект Нұрсұлтан Назарбаев", возле жилого дома № 101
17
город Павлодар
автобусная остановка "Вокзал", напротив железнодорожного вокзала
18
город Павлодар
улица Кисловодская, автобусная остановка "Комсомольская", возле жилого дома № 1
19
город Павлодар
улица Мәшһүр Жүсіп, автобусная остановка "Манакбай-базар", возле административного здания № 15
20
город Павлодар
улица Лермонтова, автобусная остановка "Научно-техническая библиотека", возле жилого дома № 86
21
город Павлодар

Лермонтов көшесі, "Лермонтов" автобус аялдамасы, № 100/2 әкімшілік ғимараттың жанында
22
Павлодар қаласы
Лермонтов көшесі, "№ 5 мектеп" автобус аялдамасы, № 120 тұрғын үйдің жанында
23
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Ласточка" автобус аялдамасы, № 29 тұрғын үйдің жанында
24
Павлодар қаласы
Павлов көшесі, "Весна" кафесі" автобус аялдамасы, "Алатау" сауда үйі ғимаратының жанында
25
Павлодар қаласы
Естай көшесі, "Жасыбай" автобус аялдамасы, № 101 тұрғын үйдің жанында
26
Павлодар қаласы
Естай көшесі, "Ярмарка" автобус аялдамасы, № 141 тұрғын үйдің жанында
27
Павлодар қаласы
Қамзин көшесі, "Баянтау спорткешені" автобус аялдамасы, № 20 тұрғын үйдің жанында
28
Павлодар қаласы
Малайсары батыр көшесі, "Жиһаз фабрикасы" автобус аялдамасы, "Венеция" мейрамханасы ғимаратының жанында
29
Павлодар қаласы
Пятигорская көшесі, "Восточный шағын ауданы" автобус аялдамасы, № 108 әкімшілік ғимаратқа қарама-қарсы
30
Павлодар қаласы
"Облыстық аурухана" автобус аялдамасы, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ғ.Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
31
Павлодар қаласы
Запорожская көшесі, "Целинная" автобус аялдамасы, № 41 тұрғын үйдің жанында
32
Павлодар қаласы
"№ 18 мектеп" автобус аялдамасы, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
33
Павлодар қаласы
Красноярская көшесі, "Ростовская" автобус аялдамасы, № 50 тұрғын үйдің жанында
34
Павлодар қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесі, "Қайырбаев" автобус аялдамасы № 26 тұрғын үйдің жанында
35
Павлодар қаласы
Академик Бектұров көшесі, "Жеңіс алаңы" автобус аялдамасы, № 91 тұрғын үйге қарама-қарсы
36
Павлодар қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесі, "Оқушылар сарайы" автобус аялдамасы, № 27 әкімшілік ғимараттың жанында
37
Павлодар қаласы
Естай көшесі, "Диагностикалық орталығы" автобус аялдамасы, "Small" супермаркеті ғимаратына қарама-қарсы
38
Павлодар қаласы
Естай көшесі, "Диагностикалық орталығы" автобус аялдамасы, № 39 тұрғын үйдің жанында
39
Павлодар қаласы
Астана көшесі, "Педколледж" автобус аялдамасы, № 139 тұрғын үйге қарама-қарсы
40
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі, "Чехов" автобус аялдамасы, "Ekler" кондитерлік өнімдер дүкені ғимаратына қарама-қарсы
41
Павлодар қаласы
Академик Сәтбаев көшесі, "М. Горький" автобус аялдамасы, № 243 тұрғын үйдің жанында
42
Павлодар қаласы
Естай көшесі, "Орталық базар" автобус аялдамасы, № 132 тұрғын үйдің жанында
43
Павлодар қаласы

улица Лермонтова, автобусная остановка "Лермонтова", возле административного здания № 100/2
22
город Павлодар
улица Лермонтова, автобусная остановка "Школа № 5", возле жилого дома № 120
23
город Павлодар
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, автобусная остановка "Ласточка", возле жилого дома № 29
24
город Павлодар
улица Павлова, автобусная остановка "Кафе "Весна", возле здания торгового дома "Алатау"
25
город Павлодар
улица Естая, автобусная остановка "Жасыбай", возле жилого дома № 101
26
город Павлодар
улица Естая, автобусная остановка "Ярмарка", возле жилого дома № 141
27
город Павлодар
улица Камзина, автобусная остановка "Спорткомплекс Баянтау", возле жилого дома № 20
28
город Павлодар
улица Малайсары батыр, автобусная остановка "Мебельная фабрика", возле здания ресторана "Венеция"
29
город Павлодар
улица Пятигорская, автобусная остановка "Восточный микрорайон", напротив административного здания № 108
30
город Павлодар
автобусная остановка "Областная больница", напротив здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
31
город Павлодар
улица Запорожская, автобусная остановка "Целинная", возле жилого дома № 41
32
город Павлодар
автобусная остановка "Школа № 18", возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
33
город Павлодар
улица Красноярская, автобусная остановка "Ростовская", возле жилого дома № 50
34
город Павлодар
улица Мәшһүр Жүсіп, автобусная остановка "Каирбаева", возле жилого дома № 26
35
город Павлодар
улица Академика Бектурова, автобусная остановка "Площадь Победы", напротив жилого дома № 91
36
город Павлодар
улица Мәшһүр Жүсіп, автобусная остановка "Дворец школьников", возле административного здания № 27
37
город Павлодар
улица Естая, автобусная остановка "Диагностический центр", напротив здания супермаркета "Small"
38
город Павлодар
улица Естая, автобусная остановка "Диагностический центр", возле жилого дома № 39
39
город Павлодар
улица Астана, автобусная остановка "Педколледж", напротив жилого дома № 139
40
город Павлодар
улица Академика Сатпаева, автобусная остановка "Чехова", напротив здания магазина кондитерских изделий "Ekler"
41
город Павлодар
улица Академика Сатпаева, автобусная остановка "М. Горького", возле жилого дома № 243
42
город Павлодар
улица Естая, автобусная остановка "Центральный рынок", возле жилого дома № 132
43
город Павлодар

Естай көшесі, "Орталық базар" автобус аялдамасы, № 79/1 әкімшілік ғимараттың жанында
44
Павлодар қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 189, "8 март" автобус аялдамасы, әкімшілік ғимаратқа қарама-қарсы
45
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Кооператор" автобус аялдамасы, № 34 тұрғын үйдің жанында
46
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Кооператор" автобус аялдамасы, № 65 тұрғын үйдің жанында
47
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Толстой" автобус аялдамасы, № 44 тұрғын үйдің жанында
48
Павлодар қаласы
Толстой көшесі, "Дом одежды" автобус аялдамасы, № 109 тұрғын үйдің жанында
49
Павлодар қаласы
Толстой көшесі, "Таможня" автобус аялдамасы, № 96 тұрғын үйдің жанында
50
Павлодар қаласы
Катаев көшесі, "Восток" сауда үйі" автобус аялдамасы, "Small" супермаркеті ғимаратына қарама-қарсы
51
Павлодар қаласы
"Қ. Әбусейітов атындағы МДО" автобус аялдамасы, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
52
Павлодар қаласы
Катаев көшесі, "МДС" автобус аялдамасы, № 113 әкімшілік ғимараттың жанында
53
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Гулливер" сауда үйі" автобус аялдамасы, "Гулливер" сауда үйі ғимаратының жанында
54
Павлодар қаласы
"Қазақ-түрік лицейі" автобус аялдамасы, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
55
Павлодар қаласы
Академик Шөкин көшесі, "ЖК Сарыарқа" автобус аялдамасы, № 155/5 тұрғын үйдің жанында
56
Павлодар қаласы
Академик Шөкин көшесі, "Павлодар мемлекеттік университеті" автобус аялдамасы, "Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы ғимаратының жанында
57
Павлодар қаласы
"Пионерская" автобус аялдамасы, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының Шапық Шөкин атындағы жалпы орта білім беру гимназия-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
58
Павлодар қаласы
Академик Шөкин көшесі, "Академик Бектұров" автобус аялдамасы, № 31 тұрғын үйдің жанында
59
Павлодар қаласы
Академик Шөкин көшесі, 2/2, өзен вокзалы ғимаратына қарама-қарсы
60
Павлодар қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесі, 288, "Асыл" дүкені ғимаратының жанында
61
Павлодар қаласы
"Роддом" автобус аялдамасы, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 Павлодар қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында
62
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Айгүл дүкені" автобус аялдамасы, № 168 тұрғын үйдің жанында
63
Павлодар қаласы
Ломов көшесі, "Полимер" автобус аялдамасы, № 137 тұрғын үйдің жанында
64
Павлодар қаласы
"Затон базары" автобус аялдамасы, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "№ 4 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
65
Павлодар қаласы
"№ 4 емхана" автобус аялдамасы, "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының Павлодар қаласындағы "химия-биология бағытындағы" Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалы ғимаратының жанында
66
Павлодар қаласы
Майра көшесі, "Майра" автобус аялдамасы, № 19 тұрғын үйдің жанында
67
Павлодар қаласы

улица Естая, автобусная остановка "Центральный рынок", возле административного здания № 79/1
44
город Павлодар
улица Мәшһүр Жүсіп, 189, автобусная остановка "8 марта", напротив административного здания
45
город Павлодар
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, автобусная остановка "Кооператор", возле жилого дома № 34
46
город Павлодар
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, автобусная остановка "Кооператор", возле жилого дома № 65
47
город Павлодар
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, автобусная остановка "Толстого", возле жилого дома № 44
48
город Павлодар
улица Толстого, автобусная остановка "Дом одежды", возле жилого дома № 109
49
город Павлодар
улица Толстого, автобусная остановка "Таможня", возле жилого дома № 96
50
город Павлодар
улица Катаева, автобусная остановка "Торговый дом "Восток", напротив здания супермаркета "Small"
51
город Павлодар
автобусная остановка "КДЦ имени К. Абусеитова", возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
52
город Павлодар
улица Катаева, автобусная остановка "МДС", возле административного здания № 113
53
город Павлодар
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, автобусная остановка "Торговый дом "Гулливер", возле здания торгового дома "Гулливер"
54
город Павлодар
автобусная остановка "Казахско-турецкий лицей", возле здания коммунального государственного учреждения "Лицей-интернат "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" для одаренных юношей" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
55
город Павлодар
улица Академика Чокина, автобусная остановка "ЖК Сарыарка", возле жилого дома № 155/5
56
город Павлодар
улица Академика Чокина, автобусная остановка "Павлодарский государственный университет", возле здания некоммерческого акционерного общества "Торайгыров университет"
57
город Павлодар
автобусная остановка "Пионерская", возле здания коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-гимназия имени Шапық Шөкин города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
58
город Павлодар
улица Академика Чокина, автобусная остановка "Академика Бектурова", возле жилого дома № 31
59
город Павлодар
улица Академика Чокина, 2/2, напротив здания речного вокзала
60
город Павлодар
улица Мәшһүр Жүсіп, 288, возле здания магазина "Асыл"
61
город Павлодар
автобусная остановка "Роддом", возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 1" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
62
город Павлодар
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, автобусная остановка "Магазин Айгуль", возле жилого дома № 168
63
город Павлодар
улица Ломова, автобусная остановка "Полимер", возле жилого дома № 137
64
город Павлодар
автобусная остановка "Затонский рынок", возле здания коммунального государственного учреждения "Специальная школа-интернат № 4" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
65
город Павлодар
автобусная остановка "Поликлиника № 4", возле здания филиала "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления" города Павлодар автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
66
город Павлодар
улица Майры, автобусная остановка "Майры", возле жилого дома № 19
67
город Павлодар

Майра көшесі, 27/1, "Қазпошта" акционерлік қоғамының Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында
68
Павлодар қаласы
Бекхожин көшесі, "Усолка шағын ауданы" трамвай аялдамасы
69
Павлодар қаласы
"Облыстық балалар ауруханасы" автобус аялдамасы, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында
70
Павлодар қаласы
Амангелді көшесі, "2-я Южная" автобус аялдамасы, № 11/2 тұрғын үйдің жанында
71
Павлодар қаласы
Уральская көшесі, "Жаяу Мұса" автобус аялдамасы, № 106 тұрғын үйдің жанында
72
Павлодар қаласы
"Гринвич" автобус аялдамасы, "Batyr mall" сауда-ойын сауық орталығы ғимаратының жанында
73
Павлодар қаласы
"Гринвич" автобус аялдамасы, "Batyr mall" сауда-ойын сауық орталығы ғимаратына қарама-қарсы
74
Павлодар қаласы
Ломов көшесі, 171, әкімшілік ғимараттың жанында
75
Павлодар қаласы
Қамзин көшесі, "Диспетчерская" автобус аялдамасы, № 168 тұрғын үйдің жанында
76
Павлодар қаласы
Қамзин көшесі, "Диспетчерская" автобус аялдамасы, "Керуен" сауда үйінің жанында
77
Павлодар қаласы
"Тубполиклиника" автобус аялдамасы, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
78
Павлодар қаласы
Әлсейітов көшесі, 31, "Табыс" дүкені ғимаратының жанында
79
Павлодар қаласы
Ворушин көшесі, "Альянс" автобус аялдамасы, № 10 тұрғын үйдің жанында
80
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "1-Саяжай" автобус аялдамасы
81
Павлодар қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "2-Саяжай" автобус аялдамасы
82
Павлодар қаласы
Қамзин көшесі, "Ладожская" автобус аялдамасы, № 364 тұрғын үйдің жанында
83
Павлодар қаласы
Жаңаауыл шағын ауданы, 6-Жаңаауыл көшесі, 6/1, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
84
Павлодар қаласы
Теміржолшылар шағын ауданы, Кленовая көшесі, 77/1, Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
85
Жетекші ауылы
М. Әуезов көшесі, 15, "Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
86
Жетекші ауылы
Санияз би көшесі, "Конечная" автобус аялдамасы, № 3 тұрғын үйдің жанында
87
Кенжекөл ауылдық округі, Кенжекөл ауылы
Ата заң алаңы, 3/1, "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
88
Кенжекөл ауылдық округі, Кенжекөл ауылы
Бейбарыс сұлтан көшесі, "Дружба" автобус аялдамасы, № 57 тұрғын үйдің жанында
89
Кенжекөл ауылдық округі, Кенжекөл ауылы
Шоқтал көшесі, 58, "Жаңбыр" дүкені ғимаратының жанында
90
Кенжекөл ауылдық округі, Байдала ауылы
Қуанов көшесі, 19, "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
91
Кенжекөл ауылдық округі, Долгое ауылы
Мұрагер көшесі, автобус аялдамасы
92
Атамекен кенті

улица Майры, 27/1, возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
68
город Павлодар
улица Бекхожина, трамвайная остановка "Микрорайон Усольский"
69
город Павлодар
автобусная остановка "Областная детская больница", возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная детская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
70
город Павлодар
улица Амангельды, автобусная остановка "2-я Южная", возле жилого дома № 11/2
71
город Павлодар
улица Уральская, автобусная остановка "Жаяу Мусы", возле жилого дома № 106
72
город Павлодар
автобусная остановка "Гринвич", возле здания торгово-развлекательного центра "Batyr mall"
73
город Павлодар
автобусная остановка "Гринвич" напротив здания торгово-развлекательного центра "Batyr mall"
74
город Павлодар
улица Ломова, 171, возле административного здания
75
город Павлодар
улица Камзина, автобусная остановка "Диспетчерская", возле жилого дома № 168
76
город Павлодар
улица Камзина, автобусная остановка "Диспетчерская", возле торгового дома "Керуен"
77
город Павлодар
автобусная остановка "Тубполиклиника", возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Павлодарский областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
78
город Павлодар
улица Алсеитова, 31, возле здания магазина "Табыс"
79
город Павлодар
улица Ворушина, автобусная остановка "Альянс", возле жилого дома № 10
80
город Павлодар
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, автобусная остановка "Дачи-1"
81
город Павлодар
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, автобусная остановка "Дачи-2"
82
город Павлодар
улица Камзина, автобусная остановка "Ладожская", возле жилого дома № 364
83
город Павлодар
микрорайон Жанааул, улица 6 Жанааульская, 6/1, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
84
город Павлодар
микрорайон Железнодорожников, улица Кленовая, 77/1, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
85
село Жетекши
улица М. Ауезова, 15, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши"
86
село Жетекши
улица Санияз би, автобусная остановка "Конечная", возле жилого дома № 3
87
Кенжекольский сельский округ, село Кенжеколь
площадь Ата заң, 3/1, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Кенжекольского сельского округа"
88
Кенжекольский сельский округ, село Кенжеколь
улица Бейбарыс сұлтан, автобусная остановка "Дружбы", возле жилого дома № 57
89
Кенжекольский сельский округ, село Кенжеколь
улица Шоктальская, 58, возле здания магазина "Жанбыр"
90
Кенжекольский сельский округ, село Байдала
улица Куанова, 19, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры аппарата акима Кенжекольского сельского округа"
91
Кенжекольский сельский округ, село Долгое
улица Мұрагер, автобусная остановка
92
поселок Атамекен

Ахмет Байтұрсынұлы көшесі, 1, Атамекен кенті әкімі аппаратының "Атамекен кентінің № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында
93
Атамекен кенті
Мақажанов көшесі, 19, "Гастроном" дүкені ғимаратының жанында
94
Атамекен кенті
Сарыарқа көшесі, 55/1, Атамекен кенті әкімінің аппараты Мемлекеттік мекемесінің "SUNQAR" дене шынықтыру-сауықтыру кешені" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында
95
Атамекен кенті
Бұқар Жырау көшесі, "Элеватор" автобус аялдамасы, "Agrimer Zholkuduk" кәсіпорны жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
96
Мойылды ауылы
Абай көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 38 негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
97
Мойылды ауылы
Ұлы Дала көшесі, "Конечная" автобус аялдамасы, № 3 тұрғын үйдің жанында
98
Павлодар ауылы

улица Ахмет Байтұрсынұлы, 1, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Ясли-сад № 15 поселка Атамекен" аппарат акима поселка Атамекен
93
поселок Атамекен
улица Макажанова, 19, возле здания магазина "Гастроном"
94
поселок Атамекен
улица Сарыарка, 55/1, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Физкультурно-оздоровительный комплекс "SUNQAR" поселка Атамекен" государственного учреждения аппарата акима поселка Атамекен
95
поселок Атамекен
улица Бухар Жырау, автобусная остановка "Элеватор", возле здания товарищество с ограниченной ответственностью "Agrimer Zholkuduk"
96
село Мойылды
улица Абая, 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа № 38 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
97
село Мойылды
улица Ұлы Дала, автобусная остановка "Конечная", возле жилого дома № 3
98
село Павлодарское