Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 1723/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 желтоқсанда № 7627-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
3. Павлодар қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Павлодар қаласы әкімдігінің "Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" 2024 жылғы 12 ақпандағы № 160/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7478-14 болып тіркелген);
2) Павлодар қаласы әкімдігінің "Павлодар қаласы әкімдігінің "Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" № 160/1 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2024 жылғы 12 ақпандағы 2024 жылғы 28 маусымдағы № 835/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7566-14 болып тіркелген).
4. "Павлодар қаласы кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Қ. Беготаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Х. Хабылбеков
қаулысына 1-қосымша
Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортиментін өткізетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері)
Қызмет
саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
1
Павлодар қаласы, Мәшhүр Жүсіп көшесі, 11, "ELEGANT" дүкеніне
қарама-қарсы
60
"Ақ - бидай" дүкені
бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
2

Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 18 декабря 2024 года № 1723/2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 23 декабря 2024 года № 7627-14
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", статьей 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148) акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить и утвердить маршруты размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Павлодара:
1) постановление акимата города Павлодара "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара" от 12 февраля 2024 года № 160/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7478-14);
2) постановление акимата города Павлодара "О внесении дополнений в постановление акимата города Павлодара от 12 февраля 2024 года № 160/1 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара" от 28 июня 2024 года № 835/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7566-14).
4. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Павлодара" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Беготаеву К. К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Х. Хабылбеков
Приложение 1 к постановлению
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий
ассортимент товаров,
а также объекты
общественного питания)
Сфера
деятельности
Период осуществления торговой деятельности
(лет)
1
город Павлодар,
улица
Мәшhүр Жүсіп, 11
напротив магазина "ELEGANT"
60
магазин
"Ак - бидай"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
2
город Павлодар,

Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 287/1, тынымбақтың ішінде,
Дачный шағын ауданындағы "Сәуле" дүкенінің оң жағында,
балалар алаңына қарама-қарсы
200
"Асем" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
26
Павлодар қаласы,
Қайырбаев көшесі, 107,
Мәшһүр Жүсіп атындағы тынымбақтың ішінде,
"Мәшһүр Жүсіп" мешітінің сол жағында
400
"Продуктовый" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
27
Павлодар қаласы,
жаңа Жағалау,
"Ertis Promenade" сахнасының сол жағында
1100
"Светофор"
дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
қаулысына 2-қосымша
Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары
Павлодар қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 11, " ELEGANT" дүкеніне қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Катаев көшесі, 36/2, "DALA" дүкенінің сол жағында
Павлодар қаласы, Омбы тас жолы, № 85 құрылыстың оң жағындағы бос алаңда
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 115, "Sulpak" дүкеніне қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Айманов көшесі, № 46 үйдің сол жағында
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 42, "Inmart" дүкеніне қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, № 3 үйдің сол жағында
Павлодар қаласы, Амангелді көшесі, 11, "Шығыс" дүкенінің сол жағында
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, № 168 үйдің оң жағында
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, № 358 үйдің оң жағында
Павлодар қаласы, Катаев көшесі, № 87 үйдің сол жағында
Павлодар қаласы, Малайсары батыр көшесі, 27, "Сибирь" дүкеніне қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, № 170 үйдің оң жағында
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, № 38 үйдің оң жағында
Павлодар қаласы, Ткачев көшесі, 10/3, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының оң жағында
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 14, "Inmart" дүкенінің сол жағында
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 76/1, "Универсальный" жәрмеңке кешенінің оң жағында
Павлодар қаласы, Шәкәрім Құдайбердіұлы көшесі, 10/1, "Алғыс" сауда үйінің оң жағында
Павлодар қаласы, Ткачев көшесі, "Усолка" шағын ауданындағы тынымбақтың ішінде, спорт алаңының сол жағында
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Шаңырақ" тынымбағының ішінде, балалар алаңының сол жағында
Павлодар қаласы, Ломов көшесі, 140, "Жүсіпбек Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыка – драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының сол жағында
Павлодар қаласы, Ворушин көшесі, Гагарин атындағы саябақтың ішінде, скейтборд алаңының сол жағында
Павлодар қаласы, "Металлургтер" тынымбағының ішінде, спорт алаңының оң жағында
Павлодар қаласы, жаңа Жағалау, Қаз қонақ, балалар алаңының оң жағында

город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 287/1,
внутри сквера, справа от магазина "Сауле" в микрорайоне Дачный,
напротив детской площадки
200
магазин
"Асем"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
26
город Павлодар, улица Каирбаева, 107,
внутри сквера имени
Мәшһүр Жүсіп,
слева от мечети "Мәшһүр Жүсіп"
400
магазин "Продуктовый"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
27
город Павлодар,
новая Набережная,
слева от сцены "Ertis Promenade"
1100
магазин
"Cветофор"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
Приложение 2 к постановлению
Маршрут размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара
город Павлодар, улица Мәшһүр Жүсіп, 11, напротив магазина "ELEGANT"
город Павлодар, улица Катаева, 36/2, слева от магазина "DALA"
город Павлодар, Омская трасса, справа от строения № 85 на свободной площади
город Павлодар, улица Торайгырова, 115, напротив магазина "Sulpak"
город Павлодар, улица Айманова, слева от дома № 46
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 42, напротив магазина "Inmart"
город Павлодар, улица Камзина, слева от дома № 3
город Павлодар, улица Амангельды, 11, слева от магазина "Шығыс"
город Павлодар, улица Камзина, справа от дома № 168
город Павлодар, улица Камзина, справа от дома № 358
город Павлодар, улица Катаева, слева от дома № 87
город Павлодар, улица Малайсары батыр, 27, напротив магазина "Сибирь"
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, справа от дома № 170
город Павлодар, улица Павлова, справа от дома № 38
город Павлодар, улица Ткачева, 10/3, справа от здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной кардиологический центр" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, улица Торайгырова, 14, слева от магазина "Inmart"
город Павлодар, улица Торайгырова, 76/1, справа от ярмарочного комплекса "Универсальный"
город Павлодар, улица Шәкәрім Құдайбердіұлы, 10/1, справа от торгового дома "Алғыс"
город Павлодар, улица Ткачева, внутри сквера в микрорайоне "Усольский", слева от спортивной площадки
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, внутри сквера "Шаңырақ", слева от детской площадки
город Павлодар, улица Ломова, 140, слева от здания коммунального государственного казенного предприятия "Павлодарский областной казахский музыкально-драматический театр имени Жусупбека Аймауытова"
город Павлодар, улица Ворушина, внутри парка имени Гагарина, слева от скейтбордной площадки
город Павлодар, внутри сквера "Металлургов", справа от спортивной площадки
город Павлодар, новая Набережная, Гусиный перелет, справа от детской площадки

Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 287/1, тынымбақтың ішінде, Дачный шағын ауданындағы "Сәуле" дүкенінің оң жағында, балалар алаңына қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 107, Мәшһүр Жүсіп атындағы тынымбақтың ішінде, "Мәшһүр Жүсіп" мешітінің сол жағында
Павлодар қаласы, жаңа Жағалау, "Ertis Promenade" сахнасының сол жағында

город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 287/1, внутри сквера, справа от магазина "Сауле" в микрорайоне Дачный, напротив детской площадки
город Павлодар, улица Каирбаева, 107, внутри сквера имени Мәшһүр Жүсіп, слева от мечети "Мәшһүр Жүсіп"
город Павлодар, новая Набережная, слева от сцены "Ertis Promenade"