Ақсу қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" № 822/32 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 579/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 шілдеде № 7568-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының мөлшерін белгілеу туралы" № 822/32 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5786 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Р.И.Тлявкаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов

О признании утратившим силу постановления акимата города Аксу от 15 декабря 2017 года № 822/32 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 5 июля 2024 года № 579/7. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 9 июля 2024 года № 7568-14
В соответствии с пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аксу от 15 декабря 2017 года № 822/32 "Об установлении размера арендной платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5786).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Тлявкаева Р.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов