Ақсу қаласы әкімдігінің " Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2023 жылғы 21 маусымдағы № 528/5 "Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильді тасымалдауға сараланған тарифті белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы"
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 7 қазандағы № 774/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 қазанда № 7603-14 болып тіркелді
Павлодар облысы Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 маусымдағы "Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильді тасымалдауға сараланған тарифті белгілеу туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7359-14 болып тіркелген) № 528/5 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильді тасымалдауға сараланған тариф келесі мөлшерде белгіленсін:
1) электронды төлем жүйесі арқылы, Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғысы арқылы жол жүру үшін қолма-қол ақшасыз төлем кезінде - 100 (жүз) теңге;
2) қолма-қол ақшамен төлем кезінде жол жүру үшін - 200 (екі жүз) теңге.".
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары М.Б. Зеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы

Постановление акима города Аксу "О внесении изменения в постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 21 июня 2023 года № 528/5 "Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Аксу Павлодарской области"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 7 октября 2024 года № 774/10. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 9 октября 2024 года № 7603-14
Акимат города Аксу Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аксу "Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Аксу Павлодарской области" от 21 июня 2023 года № 528/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 7359-14) следующее изменение:
Пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Аксу Павлодарской области в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи - 100 (сто) тенге;
2) при наличной оплате за проезд - 200 (двести) тенге.".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Зенова М. Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аксуского городского маслихата