Екібастұз қаласы елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 379/4 бірлескен қаулысы және Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 152/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 мамырда № 7536-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексі 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31-баптарына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13-бабы 4-1) тармақшасына сәйкес, кенттер мен ауылдардың басқару органдарының пікірін ескере отырып, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласының келесі елді мекендерінің:
1) жалпы алаңы 15668,5 гектар Теміржол ауылдық округі Құдайкөл ауылының;
2) жалпы алаңы 5263,4 гектар Екібастұз ауылдық округі Қаражар ауылының;
3) жалпы алаңы 3530,7 гектар Екібастұз ауылдық округі Көксиыр ауылының;
4) жалпы алаңы 7968,0 гектар Екібастұз ауылдық округі Тай ауылының;
5) жалпы алаңы 18813,0 гектар Екібастұз ауылдық округі Төртүй ауылының;
6) жалпы алаңы 21864,2 гектар Ақкөл ауылдық округі Ақкөл ауылының;
7) жалпы алаңы 14587,7 гектар Бәйет ауылдық округі Бәйет ауылының;
8) жалпы алаңы 9640,3 гектар Сарықамыс ауылдық округі Сарықамыс ауылының;
9) жалпы алаңы 4133,0 гектар Қоянды ауылдық округі Құрылысшы ауылының;
10) жалпы алаңы 13885,7 гектар Қоянды ауылдық округі Бесқауға ауылының;
11) жалпы алаңы 22148,5 гектар Төрт-Құдық ауылдық округі Төрт-Құдық және Бозшакөл ауылдарының;
12) жалпы алаңы 13816,1 гектар Шідерті поселкесінің шекаралары (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев

Об установлении границ (черты) населенных пунктов города Экибастуза
Совместные постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29 апреля 2024 года № 379/4 и решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 апреля 2024 года № 152/18. Зарегистрированы в Департаменте юстиции Павлодарской области 3 мая 2024 года № 7536-14
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения органов управления поселков и сел, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ и Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) следующих населенных пунктов города Экибастуза:
1) села Кудайколь Железнодорожного сельского округа общей площадью 15668,5 гектаров;
2) села Каражар Экибастузского сельского округа города общей площадью 5263,4 гектаров;
3) села Коксиыр Экибастузского сельского округа общей площадью 3530,7 гектаров;
4) села Тай Экибастузского сельского округа общей площадью 7968,0 гектаров;
5) села Тортуй Экибастузского сельского округа общей площадью 18813,0 гектаров;
6) села Акколь Аккольского сельского округа общей площадью 21864,2 гектаров;
7) села Байет Байетского сельского округа общей площадью 14587,7 гектаров;
8) села Сарыкамыс Сарыкамысского сельского округа общей площадью 9640,3 гектаров;
9) села Курылысшы Кояндинского сельского округа общей площадью 4133,0 гектаров;
10) села Бескауга Кояндинского сельского округа общей площадью 13885,7 гектаров;
11) сел Торт-Кудук и Бозщаколь Торт-Кудукского сельского округа общей площадью 22148,5 гектаров;
12) поселка Шидерты общей площадью 13816,1 гектаров.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев