Екібастұз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 17 шілдедегі "Екібастұз қаласының қалалық қатынастарында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" № 559/7 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 22 тамыздағы № 695/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 тамызда № 7585-14 болып тіркелді
Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің "Екібастұз қаласының қалалық қатынастарында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" 2023 жылғы 17 шілдедегі № 559/7 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7373-14 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Екібастұз қаласының қалалық қатынастарында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф белгіленсін: Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде – 100 (жүз) теңге, жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде – 200 (екі жүз) теңге.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин
"КЕЛІСІЛДІ"
Екібастұз қалалық
мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 17 июля 2023 года № 559/7 "Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях города Экибастуз"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2024 года № 695/8. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 23 августа 2024 года № 7585-14
Акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза "Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях города Экибастуз" от 17 июля 2023 года № 559/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7373-14) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях города Экибастуз: при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи – 100 (сто) тенге, при наличной оплате за проезд – 200 (двести) тенге.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин
"СОГЛАСОВАНО"
Экибастузский
городской маслихат