Баянауыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 127/4 "Баянауыл ауданы әкімдігінің атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2024 жылғы 2 ақпандағы № 17/02 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 ақпанда № 7467-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы, 2-тармағының 4) тармақшасына Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына сәйкес, Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Баянауыл ауданы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Баянауыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 127/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5971 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Баянауыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Баянауыл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл ауданының әкімі А. Ксентаев

О признании утратившим силу постановления акимата Баянаульского района от 23 апреля 2018 года № 127/4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Баянаульского района"
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 2 февраля 2024 года № 17/02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 5 февраля 2024 года № 7467-14
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Баянаульского района от 23 апреля 2018 года № 127/4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Баянаульского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5971).
2. Государственному учреждению "Аппарата акима Баянаульского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Баянаульского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баянаульского района А. Ксентаев