Ертіс ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын белгілеу және бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2024 жылғы 18 қарашадағы № 218/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 қарашада № 7613-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2 - тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген), сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Иртышского района
Постановление Иртышского районного акимата Павлодарской области от 18 ноября 2024 года № 218/9. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 20 ноября 2024 года № 7613-14
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ертіс ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін және бекітілсін.
2. Ертіс ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 наурыздағы "Ертіс ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 53/1 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7227 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Иртышского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Иртышского района "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Иртышского района" от 2 марта 2021 года № 53/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7227).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс ауданының әкімі Б. Шарипов
Ертіс ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 18 қарашадағы
№ 218/9 қаулысына
қосымша
Ертіс ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
№ р/н
Нақты орналасқан жері
Алып отырған ауданы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті өткізілетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
2
3
4
5
6
1
Ертіс ауылы, Желтоқсан көшесі, 153/3, "Тамерлан" базарының оң жағы, 2 (екі) метр қашықтықта
851
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
"Тамерлан" базары
2
Голубовка ауылы, Школьная көшесі, шағын футбол алаңының сол жағында, 5 (бес) метр қашықтықта
30
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
3
Майқоңыр ауылы, Астана көшесі, "Әйгерім" дүкеніне қарсы, 5 (бес) метр қашықтықта
15
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
"Айгерим" дүкені
4
Ағашорын ауылдық округі, Ағашорын ауылы, Абай көшесі, № 21 үйдің оң жағында, 20 (жиырма) метр қашықтықта
15
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
5
Ағашорын ауылдық округі, Ұзынсу ауылы, Ленин көшесі, № 9 үйдің оң жағында, 25 (жиырма бес) метр қашықтықта
15
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
6
Амангелді ауылдық округі, Амангелді ауылы, Ю.Половых көшесі, ауылдық клубтың оң жағы, 5 (бес) метр қашықтықта
200
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
7
Амангелді ауылдық округі, Ленин ауылы, Октябрьская көшесі, ауылдық клубтың сол жағында 3 (үш) метр қашықтықта
200
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
8
Байзақов ауылдық округі, Иса Байзақов ауылы, Қабыш Көктаев көшесі, "Арина" дүкенінің сол жағы, 30 (отыз) метр қашықтықта
100
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
"Арина" дүкені
9
Байзақов ауылдық округі, Луговое ауылы, Жамбыл көшесі, ауылдық клубтың сол жағында 10 (он) метр қашықтықта
30
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
10
Қарақұдық ауылдық округі, Қарақұдық ауылы, Бағұстар Рамазанов көшесі, мешітке қарама-қарсы 15 (он бес) метр қашықтықта
50
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
11
Қоскөл ауылдық округі, Қоскөл ауылы, Мира көшесі, Кирильченко ЖК наубайханасының сол жағында 10 (он) метр қашықтықта
60
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
Наубайхана Кирильченко ЖК
12

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Иртышского района Б. Шарипов
Приложение
к постановлению акимата
Иртышского района
от 18 ноября 2024 года
№ 218/9
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Иртышского района
№ п/п
Точное месторасположение
Занимаемая площадь (квадрат-ный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
2
3
4
5
6
1
село Иртышск, улица Желтоксан, 153/3, справа от рынка "Тамерлан" на расстоянии 2 (двух) метров
851
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
рынок "Тамерлан"
2
село Голубовка, улица Школьная, слева от мини-футбольного поля на расстоянии 5 (пяти) метров
30
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
3
село Майконыр, улица Астана, напротив магазина "Айгерим" на расстоянии 5 (пяти) метров
15
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
магазин "Айгерим"
4
Агашорынский сельский округ, село Агашорын, улица Абая, с правой стороны дома №21 на расстоянии 20 (двадцати) метров
15
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
5
Агашорынский сельский округ, село Узынсу, улица Ленина, с правой стороны дома №9 на расстоянии 25 (двадцати пяти) метров
15
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
6
Амангельдинский сельский округ, село Амангельды, улица Ю. Половых, справа от сельского клуба на расстоянии 5 (пяти) метров
200
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
7
Амангельдинский сельский округ, село Ленино, улица Октябрьская, слева от сельского клуба на расстоянии 3 (трех) метров
200
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
8
Байзаковский сельский округ, село Исы Байзакова улица Кабыша Коктаева, слева от магазина "Арина" на расстоянии 30 (тридцати) метров
100
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
магазин "Арина"
9
Байзаковский сельский округ, село Луговое, улица Жамбыла, слева от сельского клуба на расстоянии 10 (десяти) метров
30
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
10
Каракудукский сельский округ, село Каракудук, улица Багустара Рамазанова, напротив мечети на расстоянии 15 (пятнадцати) метров
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
11
Коскольский сельский округ, село Косколь, улица Мира, слева от пекарни ИП Кирильченко на расстоянии 10 (десяти) метров
60
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Пекарня ИП Кирильченко
12

Қоскөл ауылдық округі, Қызылқақ ауылы, Ленин көшесі, № 6 үйден оңға қарай 40 (қырық) метр қашықтықта
50
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
13
Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Ақ жүрек көшесі, "Nanberg" дүкенінің оң жағында, 2 (екі) метр қашықтықта
20
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
"Nanberg" дүкені
14
Панфилов ауылдық округі, Панфилов ауылы, Горобец көшесі, ауылдық мәдениет үйіне қарама-қарсы 20 (жиырма) метр қашықтықта
15
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
15
Панфилов ауылдық округі, Қосағаш ауылы, Абылайхан көшесі, демалыс орталығының оң жағында 10 (он) метр қашықтықта
52
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
16
Северный ауылдық округі, Северный ауылы, Садовая көшесі, ауылдық мәдениет үйіне қарама-қарсы 25 (жиырма бес) метр қашықтықта
15
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
17
Сілеті ауылдық округі, Сілеті ауылы, Сұлукөл көшесі, Амангелді қажы атындағы мешіттің сол жағы, 10 (он) метр қашықтықта
25
5
ауыл шаруашылығы, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ

Коскольский сельский округ, село Кызылкак, улица Ленина, справа от дома №6 на расстоянии 40 (сорока) метров
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
13
Кызылжарский сельский округ, село Кызылжар, улица Ак журек, справа от магазина "Nanberg", на расстоянии 2 (двух) метров
20
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
магазин "Nanberg"
14
Панфиловский сельский округ, село Панфилово, улица Горобец, напротив сельского дома культуры на расстоянии 20 (двадцати) метров
15
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
15
Панфиловский сельский округ, село Косагаш, улица Абылайхана, справа от досугового центра на расстоянии 10 (десяти) метров
52
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
16
Северный сельский округ, село Северное, улица Садовая, напротив сельского дома культуры на расстоянии 25 (двадцати пяти) метров
15
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
17
Селетинский сельский округ, село Селета, улица Сулуколь, слева от мечети имени Амангельды кажы на расстоянии 10 (десяти) метров
25
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует