Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 2/14 "Май ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 шілдедегі № 2/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 шілдеде № 7571-14 болып тіркелді
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 2/14 "Май ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167046 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшері оқу жылы ішінде тоқсан сайын әрбір мүгедектігі бар балаға сегіз айлық есептік көрсеткішке тең.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының төрағасы М. Хызыр

О внесении изменения в решение Майского районного маслихата "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченным возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Майском районе" от 13 апреля 2022 года № 2/14
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 11 июля 2024 года № 2/15. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 12 июля 2024 года № 7571-14
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченным возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Майском районе" от 13 апреля 2022 года № 2/14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 167046) следующее изменение:
в приложении к указанному решению пункт 7 изложить в новой редакции:
"Размер возмещения затрат на обучение равен восьми месячным расчетным показателям на каждого ребенка с инвалидностью ежеквартально в течение учебного года.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Майского районного маслихата М. Хызыр