2024-2028 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 31 қазандағы № 4/583 қаулысы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрiнiң 2022 жылғы 27 тамыздағы № 381 бұйрығымен бекітілген Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге және балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру қағидаларына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес техникалық және кәсіптік, орта бiлiмнен кейiнгi білім беру ұйымдарына 2024-2028 жылдарға техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы орналастырылсын.
2. "Алматы қаласы Білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024-2028 годы
Постановление акимата города Алматы от 31 октября 2024 года № 4/583
В соответствии с Правилами размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием с учетом потребностей рынка труда, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование и дополнительное образование детей, утвержденными приказом Министра просвещения Республики Казахстан от 27 августа 2022 года № 381, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разместить в организациях технического и профессионального, послесреднего образования государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024-2028 годы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования города Алматы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы после его официального опубликования;