Алматы қаласының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командаларының) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 1/214 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 наурызда № 1759-02 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңыны 8 бабы 1 тармағының 20-4) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командаларының) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 4/513 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1439 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Алматы қаласы Спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2024 жылғы "__" _______
№ ______ қаулысына
қосымша
Алматы қаласының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама
командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына
кіретін спортшыларға, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан
Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың)
құрамдарында қатысатын спортшыларға ай сайынғы ақшалай жабдықталым
төлемдерінің мөлшері
Р/с
Спорттық іс-шараның атауы
Жүлделі орын
Жабдықталым мөлшері
(айлық есептік көрсеткіш)
1.
Олимпиада, Паралимпиада және Сурдлимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-і орын

Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 20 марта 2024 года № 1/214. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 марта 2024 года № 1759-02
В соответствии с подпунктом 20-4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд города Алматы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 6 декабря 2017 года № 4/513 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1439).
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление спорта города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от "____" _________ 2024 года
№ ____
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав
сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных
команд по видам спорта), а также спортсменам, выступающим в составах сборных
команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым
видам спорта города Алматы
№ п/п
Наименование спортивного мероприятия
Призовое место
Размер содержания (месячный расчҰтный показатель)
1.
Олимпийские, Паралимпийские и Сурдлимпийские игры (летние, зимние)
1 место