Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылары үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 2/132 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 3/522 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 қазанда № 1790-02 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылары үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 2/132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1375 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 27 апреля 2017 года № 2/132 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета"
Постановление акимата города Алматы от 27 сентября 2024 года № 3/522. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 11 октября 2024 года № 1790-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 27 апреля 2017 года № 2/132 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей города Алматы, не имеющих приборов учета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1375).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев