Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2024 жылғы 29 наурыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 1762-02 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1591 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 7, 8, 20, 28, 31, 33, 37, 485, 525, 528, 529, 569, 570, 572, 588, 590, 618, 620 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жариялағаннан кейін Алматы қаласы Алатау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алатау ауданының әкімі А. Калдыбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы
Алатау ауданының әкімі
2024 жылғы 29 наурыздағы № 1
Шешімге
қосымша
№ 7 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім - 1 шағынауданы, Бенберин көшесі, 52, "№ 149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесі мен Әйгерім - 1 шағынауданы Алматы көшесінің қиылысынан оңтүстік - батыс бағытта Сағи Әшімов көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесіндегі № 171/1 - ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесіндегі № 171/1 - ші үйден солтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Нәби көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Нәби көшесімен батыс бағытта Қарасу өзеніне дейін. Қарасу өзені арнасымен солтүстік бағытта Үркер көшесіне дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Үркер көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 2 шағынауданы Мамытов көшесіне дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Мамытов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Назар көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Назар көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Молдағұлова көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Молдағұлова көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Майлин көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Майлин көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Бенберин көшесі № 83-ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Бенберин көшесіндегі № 83-ші үйден шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Набережная көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Набережная көшесімен оңтүстік - шығыс бағытта Самғау шағынауданы Ырысты көшесіндегі № 17-ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Ырысты көшесіндегі № 17-ші үйден батыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйден оңтүстік - батыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Сағи Әшімов көшесі мен Әйгерім - 1 шағынауданы Алматы көшесінің қиылысына дейін.
№ 8 Сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 29 марта 2024 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 29 марта 2024 года № 1762-02
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1591) следующие изменения:
1) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 7, 8, 20, 28, 31, 33, 37, 485, 525, 528, 529, 569, 570, 572, 588, 590, 618, 620 согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алатауского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алатауского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алатауского района А. Калдыбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия города Алматы
Приложение
к решению
Аким Алатауского района
от 29 марта 2024 года № 1
Избирательный участок № 7
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим - 1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 149".
Границы: от пересечения улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1 и улицы Алматинская микрорайона Айгерим – 1 в юго – западном направлении по улице Саги Ашимова до дома № 171/1 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1. От дома № 171/1 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1 в северном направлении до улицы Наби микрорайона Айгерим – 1. По улице Наби микрорайона Айгерим – 1 в западном направлении до реки Карасу. По руслу реки Карасу в северном направлении до улицы Уркер микрорайона Айгерим – 2. По улице Уркер микрорайона Айгерим – 2 в восточном направлении до улицы Мамытова микрорайона Айгерим – 2. По улице Мамытова микрорайона Айгерим – 2 в южном направлении до улицы Назар микрорайона Айгерим – 1. По улице Назар микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим – 1. По улице Молдагуловой микрорайона Айгерим – 1 в северном направлении до улицы Майлина микрорайона Айгерим – 1. По улице Майлина микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до дома № 83 улицы Бенберина микрорайона Айгерим – 1. От дома № 83 улицы Бенберина микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1. По улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1 в южном направлении до улицы Набережная микрорайона Айгерим – 1. По улице Набережная микрорайона Айгерим – 1 в юго - восточном направлении до дома № 17 улицы Ырысты микрорайона Самгау. От дома № 17 улицы Ырысты микрорайона Самгау в западном направлении до дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим – 1. От дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим – 1 в юго - западном направлении до пересечения улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим – 1 и улицы Алматинская микрорайона Айгерим – 1.
Избирательный участок № 8

Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағынауданы, Көкорай көшесі, 66, "№ 41 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Түркістан шағынауданының Ақсу көшесі мен Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйдің қиылысынан Түркістан шағынауданы Ақсу көшесімен солтүстік-батыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Әубәкіров көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Әубәкіров көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 17Б үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 17Б үйден шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 – ші үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 - ші үйден солтүстік бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Қоғалы көшесіндегі № 65 - үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Қоғалы көшесіндегі № 65 – ші үйден шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Әшекеев көшесіне дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Әшекеев көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіне дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 21 – ші үйге дейін, Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 21 үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзені арнасымен Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіне дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесімен оңтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйден батыс бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйден солтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйден батыс бағытта Түркістан шағынауданы Ақсу көшесіне дейін.
№ 20 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ - 2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№ 26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені және Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесі қиылысынан Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 52 - ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесі № 52 үйден оңтүстік бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Азаттық көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Азаттық көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы Әубәкіров көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Әубәкіров көшесімен солтүстік - батыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы Әубәкіров көшесіндегі № 24 – ші үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы Әубәкіров көшесіндегі № 24 –ші үйден батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін. Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесіне дейін.
№ 28 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 66, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 41".
Границы: от пересечения улицы Аксу микрорайона Туркестан и дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау по улице Аксу микрорайона Туркестан в северо – западном направлении до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак – 2. По улице Аубакирова микрорайона Шанырак – 2 в восточном направлении до улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. По улице МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 до дома № 17Б улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. От дома № 17Б улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак – 1. От дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак – 1 в северном направлении до дома № 65 улицы Когалы микрорайона Шанырак – 1. От дома № 65 улицы Когалы микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до улицы Ашекеева микрорайона Шанырак – 1. По улице Ашекеева микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. По улице Утемисова микрорайона Шанырак – 1 в южном направлении до дома № 21 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. От дома № 21 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка до дома № 11 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. От дома № 11 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1 до улицы Кокорай микрорайона Самгау. По улице Кокорай микрорайона Самгау в южном направлении до дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау в западном направлении до дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау в северном направлении до дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау в западном направлении до улицы Аксу микрорайона Туркестан.
Избирательный участок № 20
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак - 2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Билге Каган микрорайона Шанырак - 2 по улице Билге Каган микрорайона Шанырак - 2 в восточном направлении до улицы Рахимова микрорайона Шанырак – 2. По улице Рахимова микрорайона Шанырак – 2 до дома № 52 улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. От дома № 52 улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 по улице МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1в южном направлении до улицы Азаттык микрорайона Айгерим – 1. По улице Азаттык микрорайона Айгерим – 1 до улицы Аубакирова микрорайона Айгерим – 1. По улице Аубакирова микрорайона Айгерим – 1 в северо – западном направлении до дома № 24 улицы Аубакирова микрорайона Айгерим – 1. От дома № 24 улицы Аубакирова микрорайона Айгерим – 1 западном направлении до реки Джигитовка. По руслу реки Джигитовка в северном направлении до улицы Билге Каган микрорайона Шанырак – 2.
Избирательный участок № 28

Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65, "№ 182 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дарабоз шағынауданы № 69, 71, 73, 75, 77 көпқабатты үйлері. Ақбұлақ шағынауданы Қасым Шарипов көшесіндегі № 206/2, 206/3, 206/6, 206/7, 206/8, 206/9 көпқабатты үйлері. Зерделі шағынауданы № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 23, 27, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 көпқабатты үйлері.
№ 31 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағынауданы, Көкорай көшесі, 14, "№ 41 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің филиалы.
Шекарасы: Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 57 - ші үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 –ші үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйден солтүстік - шығыс бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 34 –ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 34 – ші үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Самғау шағынауданы Аршалы көшесіндегі № 60/8 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Аршалы көшесіндегі № 60/8 –ші үйден оңтүстік - шығыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін. Тереңқара өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Рысқұлов даңғылы № 103 –ші үйіне дейін. Рысқұлов даңғылы № 103 –ші үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 57 - ші үйге дейін.
№ 33 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ - 2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№ 26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені және Шаңырақ - 2 шағынауданы Балдырған көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Сарыжаз көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Сарыжаз көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Ысқақов көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Ысқақов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Жылысай көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Жылысай көшесімен батыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Білге Қаған көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін. Джигитовка өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Балдырған көшесіне дейін.
№ 37 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182".
Границы: микрорайон Дарабоз, многоэтажные дома № 69, 71, 73, 75, 77. Микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, многоэтажные дома № 206/2, 206/3, 206/6, 206/7, 206/8, 206/9. Микрорайон Зердели, многоэтажные дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 23, 27, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
Избирательный участок № 31
Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 14, Коммунальное государственное учреждение филиал "Общеобразовательная школа № 41".
Границы: от дома № 57 улицы Кокорай микрорайона Самгау в южном направлении до дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау до дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау в северо – восточном направлении до дома № 34 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 34 улицы Кокорай микрорайона Самгау в восточном направлении до реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка в северном направлении до дома № 60/8 улицы Аршалы микрорайона Самгау. От дома № 60/8 улицы Аршалы микрорайона Самгау в юго – восточном направлении до реки Теренкара. По руслу реки Теренкара в южном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в западном направлении до дома № 103 проспекта Рыскулова. От дома № 103 проспекта Рыскулова до дома № 57 улицы Кокорай микрорайона Самгау.
Избирательный участок № 33
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак - 2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Балдырган микрорайона Шанырак - 2 в восточном направлении до улицы Рахимова микрорайона Шанырак – 2. По улице Рахимова микрорайона Шанырак – 2 в южном направлении до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак – 2. По улице Сарыжаз микрорайона Шанырак – 2 в восточном направлении до улицы Искакова микрорайона Шанырак – 2. По улице Искакова микрорайона Шанырак – 2 в южном направлении до улицы Жылысай микрорайона Шанырак – 2. По улице Жылысай микрорайона Шанырак – 2 в западном направлении до улицы Рахимова микрорайона Шанырак – 2. По улице Рахимова микрорайона Шанырак – 2 в южном направлении до улицы Билге Каган микрорайона Шанырак – 2. По улице Билге Каган микрорайона Шанырак – 2 в западном направлении до реки Джигитовка. По руслу реки Джигитовка в северном направлении до улицы Балдырган микрорайона Шанырак – 2.
Избирательный участок № 37

Орталығы: Алматы қаласы, Акбұлақ шағынауданы, Суаткөл көшесі,41, "№ 178 мамандандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Райымбек даңғылы мен Момышұлы көшесінің қиылысынан Райымбек даңғылымен солтүстік бағытта Акбұлақ шағынауданы Батталова көшесіне дейін. Акбұлақ шағынауданы Батталова көшесімен батыс бағытта Акбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесіне дейін. Акбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін. Момышұлы көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 485 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алғабас шағынауданы Алдияр көшесі және Теректі шағынауданы Таусоғар көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Алдияр көшесімен шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесімен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіндегі №189/1 - ші үйге дейін. Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіндегі № 189/1 – ші үйден батыс бағытта Теректі шағынауданы Орталық көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Орталық көшесімен солтүстік - батыс бағытта Теректі шағынауданы Шарайна көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Шарайна көшесімен солтүстік - шығыс бағытта Теректі шағынауданы Таусоғар көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Таусоғар көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Алдияр көшесіне дейін.
№ 525 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім - 1 шағынауданы, Бенберин көшесі, 52/1, "№ 171 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақбұлақ шағынауданы Байқоңыров көшесіндегі № 60 - шы үйден солтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Байқоңыров көшесіндегі № 93 - ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Байқоңыров көшесіндегі № 93 - ші үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Нұрмаханов көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Нұрмаханов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Серғазин көшесіндегі № 66 – шы үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Серғазин көшесіндегі № 66 – шы үйден солтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 70 – ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 70 – ші үйден солтүстік - шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Жандилдин көшесіндегі № 46 – шы үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Жандилдин көшесіндегі № 46 – шы үйден солтүстік - шығыс бағытта Әйгерім - 2 шағынауданы Шұғыла көшесіндегі № 46/2 – ші үйге дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Шұғыла көшесіндегі № 46/2 – ші үйден солтүстік бағытта Боралдай өзенінің арнасымен Әйгерім - 2 шағынауданы Қарашығанақ көшесіндегі № 54А үйге дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Қарашығанақ көшесіндегі № 54А үйден шығыс бағытта Әйгерім - 2 шағынауданы Байтенев көшесіне дейін. Әйгерім - 2 шағынауданы Байтенев көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім - 2 шағынауданы Үркер көшесіне дейін. Әйгерім - 2 шағынауданыны Үркер көшесімен батыс бағытта Қарасу өзеніне дейін. Қарасу өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Томанов көшесіндегі № 18 – ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Томанов көшесіндегі № 18 – ші үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Байқоңыров көшесіндегі № 60-шы үйге дейін.
№ 528 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей № 178".
Границы: от пересечения улицы Момышулы и проспекта Райымбека по проспекту Райымбека в северном направлении до улицы Батталовой микрорайона Акбулак. По улице Батталовой микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Суатколь микрорайона Акбулак. По улице Суатколь микрорайона Акбулак в северном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Момышулы. По улице Момышулы в южном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 485
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185".
Границы: от пересечения улицы Алдияра микрорайона Алгабас и улицы Таусогар микрорайона Теректы по улицы Алдияра микрорайона Алгабас в восточном направлении до улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас. По улице Онгарсыновой микрорайона Алгабас в южном направлении до дома № 189/1 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас. От дома № 189/1 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Орталык микрорайона Теректы. По улице Орталык микрорайона Теректы в северо – западном направлении до улицы Шарайна микрорайона Теректы. По улице Шарайна микрорайона Теректы в северо – восточном направлении до улицы Таусогар микрорайона Теректы. По улице Таусогар микрорайона Теректы в северном направлении до улицы Алдияра микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 525
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим - 1, улица Бенберина, 52/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 171".
Границы: от дома № 60 улицы Байконырова микрорайона Акбулак в северном направлении до дома № 93 улицы Байконырова микрорайона Акбулак. От дома № 93 улицы Байконырова микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак. По улице Нурмаханова микрорайона Акбулак в западном направлении до дома № 66 улицы Сергазина микрорайона Акбулак. От дома № 66 улицы Сергазина микрорайона Акбулак в северном направлении до дома № 70 улицы Аханова микрорайона Акбулак. От дома № 70 улицы Аханова микрорайона Акбулак в северо - восточном напралении до дома № 46 улицы Жандилдина микрорайона Акбулак. От дома № 46 улицы Жандилдина микрорайона Акбулак в северо - восточном напралении до дома № 46/2 улицы Шугыла микрорайона Айгерим – 2. От дома № 46/2 улицы Шугыла микрорайона Айгерим – 2 в северном направлении по руслу реки Боралдай до дома № 54А улицы Карашыганак микрорайона Айгерим – 2. От дома № 54А улицы Карашыганак микрорайона Айгерим – 2 в восточном направлении до улицы Байтенева микрорайона Айгерим – 2. По улице Байтенева микрорайона Айгерим – 2 в южном направлении до улицы Уркер микрорайона Айгерим – 2. По улице Уркер микрорайона Айгерим – 2 в западном направлении до реки Карасу. По руслу реки Карасу в южном направлении до дома № 18 улицы Томанова микрорайона Акбулак. От дома № 18 улицы Томанова микрорайона Акбулак в западном направлении до дома № 60 улицы Байконырова микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 528

Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алғабас шағынауданы Орақты Батыр көшесі және Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесімен солтүстік бағытта Теректі шағынауданы Жагалтай көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Жагалтай көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 22/1 - ші үйге дейін. Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 22/1 - ші үйден Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 35А үйге дейін. Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 35А үйден Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесімен оңтүстік - шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Ақниет көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Ақниет көшесімен шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесіне дейін.
№ 529 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы, Шуланов көшесі, 159, "Алматы қаласының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Момышұлы көшесі мен Ақбұлақ шағынауданының Бәйтереков көшесінің қиылысынан батыс бағытта Момышұлы көшесімен Ақбұлақ шағынауданының Бәйтереков көшесіндегі № 51- ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданының Бәйтереков көшесіндегі № 51- ші үйден шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Серғазин көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданындағы Серғазин көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Нұрмаханов көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданындағы Нұрмаханов көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданының Байқоңыров көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданының Байқоңыров көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданының Байқоңыров көшесіндегі № 61- ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданының Байқоңыров көшесіндегі № 61- ші үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Шәріпов көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданындағы Шәріпов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданындағы Шәмелов көшесіндегі № 89- шы үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданындағы Шәмелов көшесіндегі № 89- шы үйден солтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 2А үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Аханов көшесіндегі № 2А үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Егіндібұлақ көшесімен Ақбұлақ шағынауданы Серғазин көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Серғазин көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Бәйтереков көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Бәйтереков көшесімен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін.
№ 569 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияр, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185".
Границы: от пересечения улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас и улицы Бойтумар микрорайона Алгабас по улице Бойтумар микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Жагалтай микрорайона Теректы. По улице Жагалтай микрорайона Теректы в западном направлении до дома № 22/1 улицы Естемесова микрорайона Алгабас. От дома № 22/1 улицы Естемесова микрорайона Алгабас до дома № 35А улицы Естемесова микрорайона Алгабас. От дома № 35А улицы Естемесова микрорайона Алгабас до улицы Кетбуга микрорайона Алгабас. По улице Кетбуга микрорайона Алгабас в юго – восточном направлении до улицы Акниет микрорайона Алгабас. По улице Акниет микрорайона Алгабас в восточном направлении до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас. По улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 529
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова, 159, Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Алматы".
Границы: от пересечения улицы Момышулы и улицы Байтерекова микрорайона Акбулак по улице Момышулы в западном направлении до дома № 51 улицы Байтерекова микрорайона Акбулак. От дома № 51 улицы Байтерекова микрорайона Акбулак в восточном направлении до улицы Сергазина микрорайона Акбулак. По улице Сергазина микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак. По улице Нурмаханова микрорайона Акбулак в восточном направлении до улицы Байконыр микрорайона Акбулак. По улице Байконыр микрорайона Акбулак в южном направлении до дома № 61 улицы Байконыр микрорайона Акбулак. От дома № 61 улицы Байконыр микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Шарипова микрорайона Акбулак. По улице Шарипова микрорайона Акбулак в западном направлении до дома № 89 улицы Шамелова микрорайона Акбулак. От дома № 89 улицы Шамелова микрорайона Акбулак в северном направлении до дома № 2А улицы Аханова микрорайона Акбулак. От дома № 2А улицы Аханова микрорайона Акбулак в западном направлении по улице Егиндыбулак до улицы Сергазина микрорайона Акбулак.По улице Сергазина микрорайона Акбулак в южном направлении до улицы Байтерекова микрорайона Акбулак. По улице Байтерекова микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Момышулы.
Избирательный участок № 569

Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 12, "№ 201 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағынауданындағы № 12, 13, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83 көпқабатты үйлері.
№ 570 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 12, "№ 201 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағынауданының № 5А, 6, 10, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 57, 62, 63, 84, 85 көпқабатты үйлері.
№ 572 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы, Суаткөл көшесі,41, "№ 178 мамандандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарғалы өзені және Рысқұлов даңғылының қиылысынан Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Батталова көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Батталова көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағынауданы Батталова көшесіндегі № 18 - ші үйге дейін. Ақбұлақ шағынауданы Батталова көшесіндегі № 18 - ші үйден Ақкент шағынауданы № 20 - үйге дейін. Ақкент шағынауданы № 20 – шы үйден батыс бағытта Ақкент шағынауданы № 25 – ші үйге дейін. Ақкент шағынауданы № 25 – ші үйден солтүстік бағытта Ақбұлақ шағынауданы Бөлтекұлы көшесіне дейін. Ақбұлақ шағынауданы Бөлтекұлы көшесімен батыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзені арнасымен солтүстік бағытта Рықұлов даңғылына дейін.
№ 588 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65, "№ 182 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зерделі шағынауданы № 17, 18, 21, 22, 25, 26, 29, 32, 108, 181, 182, 183, 187 көпқабатты үйлері. Көкқайнар шағынауданы № 1/31, 1/33 көпқабатты үйлері. № 13-ші шағынауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 көпқабатты үйлері.
№ 590 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65, "№ 182 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дарабоз шағынауданы № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 көпқабатты үйлері.
№ 618 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 12, "№ 201 мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дарабоз шағынауданы № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 79, 81, 83, 85 көпқабатты үйлері.
№ 620 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарғалы өзені және Алғабас шағынауданы Алдияр көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Алдияр көшесімен батыс бағытта Теректі шағынауданы Таусоғар көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Таусоғар көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Көзайым көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Көзайым көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Ақниет көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Ақниет көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесімен солтүстік - батыс бағытта Алғабас шағынауданы Тұран көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Тұран көшесімен солтүстік - шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Инабат көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Инабат көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Шұбартал көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Шұбартал көшесімен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Алдияр көшесіне дейін.

Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия № 201".
Границы: микрорайон Нуркент, многоэтажные дома № 12, 13, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 570
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия № 201".
Границы: микрорайон Нуркент, многоэтажные дома № 5А, 6, 10, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 57, 62, 63, 84, 85.
Избирательный участок № 572
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей № 178".
Границы: от пересечения реки Каргалинка и проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Суатколь микрорайона Акбулак. По улице Суатколь микрорайона Акбулак в южном направлении до улицы Батталовой микрорайона Акбулак. По улице Батталовой микрорайона Акбулак в восточном направлении до дома № 18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак. От дома № 18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак до дома № 20 микрорайона Аккент. От дома № 20 микрорайона Аккент в западном направлении до дома № 25 микрорайона Аккент. От дома № 25 микрорайона Аккент в северном направлении до улицы Болтекулы микрорайона Акбулак. По улице Болтекулы микрорайона Акбулак в западном направлении до реки Каргалинка. По руслу реки Каргалинка в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 588
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182".
Границы: микрорайон Зердели, многоэтажные дома № 17, 18, 21, 22, 25, 26, 29, 32, 108, 181, 182, 183, 187. Микрорайон Коккайнар, многоэтажные дома № 1/31, 1/33. Микрорайон № 13, многоэтажные дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 590
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182".
Границы: микрорайон Дарабоз, многоэтажные дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 618
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия № 201".
Границы: микрорайон Дарабоз, многоэтажные дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 79, 81, 83, 85.
Избирательный участок № 620
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185".
Границы: от пересечения реки Каргалинка и улицы Алдияра микрорайона Алгабас по улице Алдияра микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Таусогар микрорайона Теректы. По улице Таусогар микрорайона Теректы в северном направлении до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас. По улице Бойтумар микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Козайым микрорайона Алгабас. По улице Козайым микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас. По улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Акниет микрорайона Алгабас. По улице Акниет микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Кетбуга микрорайона Алгабас. По улице Кетбуга микрорайона Алгабас в северо – западном направлении до улицы Туран микрорайона Алгабас. По улице Туран микрорайона Алгабас в северо – восточном направлении до улицы Инабат микрорайона Алгабас. По улице Инабат микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Шубартал микрорайона Алгабас. По улице Шубартал микрорайона Алгабас в восточном направлении до реки Каргалинка. По руслу реки Каргалинка в южном направлении до улицы Алдияра микрорайона Алгабас.