Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2024 жылғы 26 тамыздағы № 2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 тамызда № 1783-02 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1591 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 11, 27 сайлау учаскелерінің орталықтарының атаулары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жариялағаннан кейін Алматы қаласы Алатау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Сабитов
КЕЛІСІЛДІ:
Алматы қаласы
аумақтық сайлау комиссиясының төрайымы
А. Қалықова
2024 жылғы 26 тамыздағы
№ 2 шешіміне
қосымша
№ 11 сайлау учаскесі (Орталығы: "ACADEMY MIRAS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы, Шәріпов көшесі, 47).
№ 27 сайлау учаскесі (Орталығы: "ACADEMY MIRAS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы, Шәріпов көшесі, 47).

О внесении изменений в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 26 августа 2024 года № 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 августа 2024 года № 1783-02
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1591) следующие изменения:
1) в приложении к указанному решению изменить наименования центров избирательных участков № 11, 27 согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алатауского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алатауского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Сабитов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии города Алматы
А. Калыкова
Приложение
к решению
от 26 августа 2024 года
№ 2
Избирательный участок № 11 (Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "ACADEMY MIRAS", город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Шарипова, 47).
Избирательный участок № 27 (Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "ACADEMY MIRAS", город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Шарипова, 47).