Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2024 жылғы 19 тамыздағы № 04 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 тамызда № 1777-02 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1546 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің №1 қосымшасында:
№ 340 сайлау учаскесінің орталығы келесі редакцияда жазылсын:
"№ 340 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 103 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Қыдырбекұлы көшесі, № 158 үй)".
2. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппараты Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Жетісу ауданының әкімі Л. Жылкыбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласы
аумақтық сайлау
комиссиясы

О внесении изменения в решение акима Жетысуского района города Алматы от 12 апреля 2019 года № 03 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы"
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 19 августа 2024 года № 04. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 19 августа 2024 года № 1777-02
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жетысуского района города Алматы "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы" от 12 апреля 2019 года № 03 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1546) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению:
Центр избирательного участка № 340 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 340 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 103", город Алматы, улица Кыдырбекулы, дом № 158)".
2. Аппарату акима Жетысуского района города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаментте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысуского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Жетысуского района города Алматы Л. Жылкыбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная
избирательная комиссия
города Алматы