2024 жылға арналған тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды, сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралықоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 76 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 сәуірде № 7742-15 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 22.10.2024 № 350 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелді) бекітілген Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 64-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары;
2) алып тасталды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 22.10.2024 № 350 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 22.10.2024 № 350 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2024 года № 76. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 5 апреля 2024 года № 7742-15
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 22.10.2024 № 350 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) исключен постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 22.10.2024 № 350 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 22.10.2024 № 350 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Г. Нурмухамбетов
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
2024 жылғы 2 сәуірдегі
№ 76 Қаулысына
1 қосымша
2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы, %
Субсидия
лар нормасы, теңге, тонна, литр, килограмм
Өлшем бірлігі
Азот тыңайтқыштары
1
Аммиак селитрасы
N 34,4
65 000
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N 34,4
Аммиак селитрасы
N-34,5
Аммиак селитрасы
N-34,6
Аммиак селитрасы (N 34.4)
N-34.4
Түйіршіктелген кеуекті
аммиак селитрасы
N-34,7
Кеуекті модификацияланған аммиак селитрасы
N-34,5
2
Құрамында 33,5% азот бар
аммиак-нитратты тыңайтқыш
N-33,5
80 357
тонна
3
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
55 000
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген (аммоний күкірт қышқылы) аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты - жанама өнім (В маркасы)
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21.S-24
Аммоний сульфаты,
сульфат аммония, SIB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты +BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
21%N+24%S аммоний сульфаты
N-21, S-24
Сульфат- аммоний нитраты
N-26, S-13
Тукосмесь 20:2:0 (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-2, S-24
Тукосмесь 20:5:0 (түйіршіктелген аммоний сульфаты)
N-20, Р-5, S-24
4
Карбамид
N 46,2
89 286
тонна
Б маркалы карбамид
N 46,2
Карбамид (N-46.2)
N 46,2
Карбамид
N-46,3
Карбамид, марки SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46.2. B-0.015. Mn-0.001.
Zn-0.025. жалпы үлесі
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
5
КАС+ сұйық тыңайтқыш
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
87 500
тонна
КАС-32 маркалы
сұйық азот тыңайтқышы
N 32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N аммонийлі -н.м. 6,8, N нитратты - н.м. 6,8,
N амидті - н.м. 13,5
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N-29.7-30.3, N-31.7-32.3
Сұйық азот тыңайтқышы КАС
N-32
КАС- 28 маркалы
сұйық азот тыңайтқышы
N - 28
КАС- 30 маркалы
сұйық азот тыңайтқышы
N - 30
Сұйық азот тыңайтқышы, маркасы КАС+S (Күкірт)
N-24%, S-2%
Сұйық азот тыңайтқышы, маркасы КАС+S (Күкірт)(N-28)
N-28%, S-2%
Сұйық азот тыңайтқышы, маркасы КАС+PKS
N-26, P-0.9, K-0.6, S-1.5
Сұйық күрделі тыңайтқыш, маркасы КАС+PKS
N-26%, S-1.5%, P-0.87%,
K-0.57%
КАС MIX
құрғақ кешенді тыңайтқыш

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Г. Нурмухамбетов
Приложение 1
к постановлению Аким
Северо-Казахстанской области
от 2 апреля 2024 года
№ 76
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Единица измерения
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N 34,4
65 000
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N 34,4
Селитра аммиачная
N-34,5
Селитра аммиачная
N-34,6
Аммиачная селитра (N 34.4)
N-34.4
Селитра аммиачная гранулированная пористая
N-34,7
Селитра аммиачная пористая модифицированная
N-34,5
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
80 357
тонна
3
Сульфат аммония
N-21, S-24
55 000
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония, гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21, S-24
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка Б
N-21.S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030,
Zn-0,060
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
Сульфат-нитрат аммония
N-26, S-13
Тукосмесь 20:2:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-2, S-24
Тукосмесь 20:5:0 (сульфат аммония гранулированный)
N-20, Р-5, S-24
4
Карбамид
N 46,2
89 286
тонна
Карбамид марки Б
Карбамид (N-46.2)
N 46,2
Карбамид
N-46,3
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46.2. B-0.015. Mn-0.001. Zn-0.025. массовая доля
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
5
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
87 500
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N 32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный 6,8, N нитратный - 6,8, N амидный -13,5
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-29.7-30.3, N-31.7-32.3
Удобрения жидкие азотные КАС
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 28
N - 28
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 30
N - 30
Жидкое азотное удобрение, марка КАС+S (Сера)
N-24%, S-2%
Жидкое азотное удобрение, марка КАС+S (Сера)(N-28)
N-28%, S-2%
Жидкое азотное удобрение, марка КАС+PKS
N-26, P-0.9, K-0.6, S-1.5
Жидкое комплексное удобрение, марка КАС+PKS
N-26%, S-1.5%, P-0.87%, K-0.57%
Удобрение сухое комплексное КАС MIX

N 12 P 60
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12%, P2O-61%
13
Құрамында А (ҚР тыңайтқышы) маркалы тыңайтқыш бар
фосфор-калий, түйіршіктелген
P2O5-14.0, K2O-14.0, CaO-13.2, MgO-0.45
103 943
тонна
Құрамында А (ҚР тыңайтқышы) маркалы фосфор-калий бар тыңайтқышы, ұнтақ тәрізді
P2O5-14.0, K2O-14.0, CaO-13.2, MgO-0.45
14
Құрамында күкірт бар
фосфор-калий тыңайтқышы,
А маркасы (PKS-тыңайтқыш) түйіршіктелген
P2O5-13.1, K2O-11,0, S-кемінде 11б CaO-13.3, MgO-0.4
92 682
тонна
Құрамында күкірт бар
фосфор-калий тыңайтқышы,
А маркасы (PKS-тыңайтқыш), ұнтақ тәрізді
P2O5-13.1, K2O-11,0, S-кемінде 11б CaO-13.3, MgO-0.4
15
Құрамында күкірт бар
фосфор тыңайтқышы,
В маркасы (PS-тыңайтқыш),
ұнтақ тәрізді
P2O5-16,5, S-кемінде 10, K2O-14.0, CaO-15.5, MgO-0.54
58 048
тонна
16
Growfert
маркалы кешенді тыңайтқыш:
0-52-34 (MKP)
P2O5 -52%, K2O – 34%
258 929
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
Монокалийфосфат
(МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Суда еритін арнайы монокалийфосфат
аммоний дигидрофосфат
98,0-99,5
Монофосфат калий агрохимикаты
P 52 K 34
Криста MKP
(монокалийлі фосфат)
P2O5-52%, K2O-34%
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
17
Аммофос (N-10, P-46)
N10, P 46
86 500
тонна
Аммофос
N10, P 46
N-12, P-52
12-52 маркалы аммофос
N12, P 52
12-52 маркалы аммофос
Аммофоc 12:52,
маркасы SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
Тукоқоспалар маркасы: 10:46:0, 10:48:0,(Аммофос)
N-10, P-46
Тукоқоспалар маркасы:NP 12:52
N-12.P-52
Аммофос, маркасы 12:39
N 12, P 39
86 500
тонна
Аммофос, маркасы 11:42
N-11, P-42
Аммофос, маркасы 10:39
N-10, P-39
Аммофос маркасы 10:36
N-10, P-36
Аммофос маркасы 10:36
N-10, P2O5-33
Аммофос маркасы 10:33
N-10, P-33
Аммофос маркасы 10:33
N-10, P2O5-33
Аммофос маркасы N10. P33
N10. P33
Аммофос маркасы N10, P36
N-10, P-36
Аммофос маркасы N10, P39
N10, P39
Аммофос маркасы N11, P42
N11, P42
Аммофос маркасы N12, P39
N12, P39
Аммофос жоғары сорт
N-12%, P2O5-52%
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12.P2O5-52.B-0.015.
Mn-0.001.​Zn-0.025. жалпы үлесі
Аммофос 12-52 (МАР 12:52)
N-12, P-52
Калийлы тыңайтқыштар
18
Хлорлы калий
K2О-60
113 840
тонна
Sib маркалы хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-60
Хлорлы калий
K2O-45
Хлорлы калий
K-60
Хлорлы калий (экспорт үшін)
К2О-60
Growfert
маркалы кешенді тыңайтқыш:
0-0-61 (KCl)
K2O-61%
А маркалы хлорлы калий-60%+BMZ(aa)
K2O-60.B-0.015.​Mn-0.001.​Zn-0.025. жалпы үлесі бос
B маркалы хлорлы калий 45%+ BMZ(aa)
K2O-45.MgO-2.B-0.015.​Mn-0.001.​Zn-0.025. жалпы үлесі
19
Калий сульфаты

N 12 P 60
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O-61%
13
Фосфор-калий содержащее удобрение марка А (РК удобрение) гранулированное
P2O5-14.0, K2O-14.0, CaO-13.2, MgO-0.45
103 943
тонна
Фосфор-калий содержащее удобрение марка А (РК-удобрение) порошковидное
P2O5-14.0, K2O-14.0, CaO-13.2, MgO-0.45
14
Фосфор-калий-сера содержащее удобрение, марка А (PKS-удобрение) гранулированное
P2O5-13.1, K2O-11,0, S-не менее 11б CaO-13.3, MgO-0.4
92 682
тонна
Фосфор-калий-сера содержащее удобрение, марка А (PKS-удобрение) порошковидное
P2O5-13.1, K2O-11,0, S-не менее 11б CaO-13.3, MgO-0.4
15
Фосфор-сера содержащее удобрение, марка В (PS-удобрение) порошковидное
P2O5-16,5, S-не менее 10, K2O-14.0, CaO-15.5, MgO-0.54
58 048
тонна
16
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34
P2O5 -52%, K2O – 34%
258 929
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
Монокалийфосфат
(МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
Монокалийфосфат специальный водорастворимый
аммоний дигидрофосфат 98,0-99,5
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
Криста MKP
(монокалийный фосфат)
P2O5-52%, K2O-34%
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
17
Аммофос (N-10, P-46)
N10, P 46
86 500
тонна
Аммофос
N10, P 46 / N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N12, P 52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030,
Zn-0,06
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S -2
Тукосмеси марки: 10:46:0, 10:48:0, (Аммофос)
N-10, P-46
Туковая смесь марки:NP 12:52
N-12, P-52
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
86 500
тонна
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:36
N-10, P2O5-33
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Аммофос марки 10:33
N-10, P2O5-33
Аммофос марки N10. P33
N10. P33
Аммофос марки N10, P36
N-10, P-36
Аммофос марки N10, P39
N10, P39
Аммофос марки N11, P42
N11, P42
Аммофос марки N12, P39
N12, P39
Аммофос высший сорт
N-12%, P2O5-52%
Аммофос 12:52+BMZ (aa)
N-12. P2O5-52. B-0,015 Mn-0,001, Zn-0,025 массовая доля
Аммофос 12-52 (МАР 12:52)
N-12, P-52
Калийные удобрения
18
Калий хлористый
K2О-60
113 840
тонна
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-60
Калий хлористый
K2O-45
Калий хлористый
K-60
Калий хлористый
(для экспорта)
К2О-60
Комплексное удобрение Growfert
марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
Хлористый калий марки А-60%+BMZ (aa)
K2O-60, B-0.015, Mn-0.001, Zn-0.025 массовая доля свободных
Хлористый калий марки B 45%+ BMZ (aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0.025 массовая доля
19
Сульфат калия

K2O-50
120 000
тонна
Калий сульфаты
K2O-52
Калий сульфаты
К-50
Күкірт қышқылды калий,
маркасы SiB
K2O-50, Bacillus subtilis Ч-13, 5*10 4
Күкірт қышқылды калий
(Калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3- 45
Күкірт қышқылды калий
(Калий сульфаты)
K2O-53, S-18%
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
(Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
YaraTera Krista SOP
(Калий сульфаты)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
K2O-52, SO3- 45
K2O-51, SO4- 46
Күкірт қышқылды калий минералды тыңайтқышы
(Калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, SО3-18
Калий сульфаты
K2O-52%, SO4-45%
K2O-53%, SO4-18%
Калий сульфаты
(күкірт қышқылды калий)
K2O-50, SO4-51.
K2O-52, SO4-53.
Growfert
маркалы кешенді тыңайтқыш:
0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Агрохимикат калий сульфаты
K2O-52, SO3-18
Агрохимикат
Фертика калий сульфаты
(күкірт қышқылды калий)
К-50
ФЕРТИКА Калий сульфаты
(күкірт қышқылды калий )
K2O-52, SO4-52.
NOVA SOP
Калий сульфаты-более 99 астам
20
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
К-55, Mg-5
160 000
тонна
K2O-55, MgO-5
21
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%,
K2O-45,5%
357 000
тонна
YaraTera Krista K Plus тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Азот қышқылды калий
(калий селитрасы)
N-13.6, K2O-46.0.
Калий нитраты
(Potassium nitrate)
N-13.7%, K2O-46%
Калий нитраты
N-13,7, K-46
N-13.5%, K2O-45%
Калий техникалық селитрасы
N-13,5, К-37,6
Growfert маркалы кешенді тыңайтқышы: 13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
Күрделі тыңайтқыштар
22
Фосфор-калий тыңайтқыштары
Р-26%, К-5%
100 000
тонна
Фосфор-калий (түйіршіктер) тыңайтқыштары
N-26%, K-5%
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы 8:20:30
N-8, P-20, K-30
23
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), маркасы 10:26:26
N-10, P2O5-26, S-26
N 10 P 26 K 26
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P2O5-26, S-26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы NPK (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, K2O-26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы NPK-1 (диаммофоска)

K2O-50
120 000
тонна
Сульфат калия
K2O-52
Сульфат калия
К-50
Сернокислый калий, марки SiB
K2O-50, Bacillus subtilis Ч-13, 5*10
Калий сернокислый
(сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
Калий сернокислый
(9сульфат калия)
K2O-53, S-18%
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
(Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
K2O-52, SO3- 45
K2O-51, SO4- 46
Минеральное удобрение
калий сернокислый
(сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, SО3-18
Сульфат калия
K2O-52%, SO4-45%
K2O-53%, SO4-18%
Сульфат калия
(калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51.
K2O-52, SO4-53.
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Агрохимикат
Сульфат калия
K2O-52, SO3-18
Агрохимикат
Фертика Сульфат калия
(калий сернокислый)
К-50
ФЕРТИКА Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52, SO4-52.
NOVA SOP
сульфат калия-более 99
20
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ
(КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
К-55, Mg-5
160 000
тонна
K2O-55, MgO-5
21
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357 000
тонна
Удобрение
YaraTera Krista K Plus
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
Калий Азотнокислый
(калиевая селитра)
N-13.6, K2O-46.0.
Нитрат калия
(Potassium nitrate)
N-13.7%, K2O-46%
Нитрат Калия
N-13,7, K-46
N-13.5%, K2O-45%
Селитра калиевая техническая
N-13,5, К-37,6
Комплексное удобрение Growfert марок: 13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
Сложные удобрения
22
Удобрения
фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
100 000
тонна
Удобрения
фосфорно-калийные (гранулы)
N-26%, K-5%
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
23
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P2O5-26, S-26
100 000
тонна
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P2O5-26, S-26
Удобрение азотно-форфорно-калийное, марки NPK (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)

N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, S-27
24
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
100 000
тонна
NPKS-4 (NPK 15:15:15:11) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15%, P-15%, K-15%, S-11%
NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
N:S (26:13) маркалы құрамында күкірт бар азотты тыңайтқыш
N-26, S-13
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK(S) 13-17-17(6);
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0.6Zn NPK(S) 15-15-15(10) маркалы күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
NPK(S) 13-17-17(6)
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0.6Zn
NPK(S) 15-15-15(10)
NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn маркалы күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
NPK(S) 15-15-15 маркалы күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15%, P-15%, K-15%
N-15, P-15, K-15, S-10
25
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0,
Mg-0,3-1,0
100 000
тонна
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
26
Нитроаммофоска*
N-43.9, P-0.3, K-1.5
100 000
тонна
NPK (МОР) 16:16:16
маркалы азофоска (нитроаммофоска)
N-16, P-16, K-16
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N 10 P 26 K 26
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
17:17:17 маркалы нитроаммофоска
N- 17, P-17, K-17
19:4:19 маркалы нитроаммофоска
N-19, P-4, K-19
21:1:21 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-1, K-21
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
Нитроаммофоска 15:15:15,
SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска
16:6:16+BMZ(аа)
N-16, P2O5-16, B-0.015,
Mn-0.001, Zn-0.025, бос аминқышқылдардың жалпы үлесі 0,125
27
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
100 000
тонна
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16
NPK 24-6-15 маркалы нитроаммофоска
N-24, P-6, K-15
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
28

N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, S-27
24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
100 000
тонна
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
(NPK 15:15:15:11)
N-15%, P-15%, K-15%, S-11%
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4
(N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение
азотное серосодержащее марка N:S (26:13)
N-26, S-13
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки
NPK(S) 13-17-17(6);
NPK(S) 13-17-17+0,15B+0.6Zn,
NPK(S) 15-15-15(10)
NPK(S) 13-17-17(6) NPK(S)
13-17-17(6) +0,15B+0.6Zn
NPK(S) 15-15-15(10)
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15,
Zn-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15
N-15%, P-15%, K-15%
N-15, P-15, K-15, S-10
25
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска
10-26-26
N-10, P-26, K-26, S-1,0-2,0,
Mg-0,3-1,0
100 000
тонна
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска
NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска
NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02,
Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска
NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018,
Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение
азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска
NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
26
Нитроаммофоска*
N-43.9, P-0.3, K-1.5
100 000
тонна
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (МОР)
16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска
марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Нитроаммофоска
15:15:15,
марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска
16:16:16,
марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:6:16+BMZ(аа)
N-16, P2O5-16, B-0.015, Mn-0.001, Zn-0.025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
27
Нитроаммофоска марки
NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
100 000
тонна
Нитроаммофоска марки
NPK 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска марки
NPK 24-6-15
N-24, P-6, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
28

Нитроаммофоска, маркасы 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
100 000
тонна
Нитроаммофоска, маркасы14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5,
Mg-0,4
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
Нитроаммофоска. 8:24:24 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
Нитроаммофоска. 17:0,1:28 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
29
16:16:16+BCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
100 000
тонна
16:16:16+BMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,018,
Mn-0,03, Zn-0,06
16:16:16+Zn маркалы NPK нитроаммофоска
(N-16, P2O5-16, K2O-16,
B-0.018, Mn-0.03, Zn-0.21)
16:16:16+В маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0.03
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
NPKS 22-7-12-2 маркалы нитроаммофоска
N-22, P-7, K-12, S-2
Нитроаммофоска
(азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4,
B-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+BZM
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4,
B-0.018, Mn-0.03, Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+BCZM
N-20, P2O5-10, S-4, B-0.02,
Mn-0.03, Zn-0.06, Cu-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0.21
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 27-6-6+S+B
N-27.P2O5-6.K2O-6.S-2.6.B-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27.P2O5-6.K2O-6.S-2.6.
B-0.02. Cu-0.03. Mn-0.03.​Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27.P2O5-6.S-2.6.B-0.018.
Mn-0.03.​Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6,
Zn-0,21
30
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
100 000
тонна
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска

Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8,
Mg-0,8
100 000
тонна
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5,
Mg-0,4
Нитроаммофоска
Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска
Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска
Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
29
Нитроаммофоска
NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
100 000
тонна
Нитроаммофоска
NPK марки 16:16:16+BMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,018,
Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска
NPK марки 16:16:16+Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0.018, Mn-0.03, Zn-0.21
Нитроаммофоска
NPK марки 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0.03
Нитроаммофоска марки
NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки
NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4,
B-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BZM
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4,
B-0.018, Mn-0.03, Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCZM
N-20, P2O5-10, S-4, B-0.02,
Mn-0.03, Zn-0.06, Cu-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0.21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2.6, B-0.03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27.P2O5-6.K2O-6, S-2.6, B-0.02. Cu-0.03. Mn-0.03, Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, S-2.6, B-0.018,
Mn-0.03, Zn-0.06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6,
Zn-0,21
30
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
100 000
тонна
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28

N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1,
Mg-0,6
31
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
87 500
тонна
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2О5-20 + S-14
N-20. P-20. S-14
Құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, маркасы 20:20
N-20, P-20 (S-8-14)
20:20 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
32
Құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, маркасы 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02,
Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
101 475
тонна
20:20+BMZ маркалы құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2O5-20, S-14, B-0.018, Mn-0.030, Zn-0.060
Құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, маркасы 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, маркасы 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
А маркалы құрамында күрделі күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш (NPS- тыңайтқыш), түйіршіктелген
NH4-н.м.-6,0, P2O5-12.0, SO3-15.0, CaO-14.0, MgO-0.25
А маркалы (NPS-тыңайтқыш)
құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш, ұнтақ тәрізді
NH4 - н.м. 6.0; Р2O5 - 12.0; SO3 - 15.0; CaO - 14.0; MgO - 0.25.
NP 16:20 + 12% S + 0.05% B маркалы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12, B-0,05
33
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, Г маркалы (NPKS- тыңайтқыш) ұнтақ тәрізді
Аммонийлі азот-4,8б P2O5-9.6, K2O-8.0, SO3-15.0, CaO-11.2, MgO-0.6
123 778
тонна
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, Г маркалы (NPKS-тыңайтқыш) түйіршіктелген
Аммонийлі азот-4,8, P2O5-9.6, K2O-8.0, SO3-15.0, CaO-11.2, MgO-0.6
34
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5,
Zn-0,05
100 000
тонна
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқыш
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
Сульфонитрат 30:7
35
Сульфоаммофос агрохимикаты
N-16, P2O5-16, S-10
87 500
тонна
Сульфоаммофос агрохимикаты
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-14, P-27, S-10
N-16, P-20, S-12
(NP(S)) құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N-20, P205-20+S-14
NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыш
N-9, P-14, S-10
14:27:10 маркалы сульфоаммофос
N 14, P 27, S 10
16:20:12 маркалы сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
20:20:14 сульфоаммофос
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14

N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
31
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
87 500
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2О5-20 + S-14
N-20. P-20. S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20 (S-8-14)
87 500
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
32
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
101 475
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20+BMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0.018, Mn-0.030, Zn-0.060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
Азот-фосфор-серасодержащее удобрение (NPS- удобрение) Марки А гранулированное
NH4--6,0, P2O5-12.0, SO3-15.0, CaO-14.0, MgO-0.25
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение (NPS-удобрение) марки А, порошковидное
NH4 - 6.0; Р2O5 - 12.0; SO3 - 15.0; CaO - 14.0; MgO - 0.25.
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
33
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, марка Г (NPKS- удобрения) порошковидное
Азот аммонийный-4,8б P2O5-9.6, K2O-8.0, SO3-15.0, CaO-11.2, MgO-0.6
123 778
тонна
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, марка Г(NPKS-удобрения) гранулированное
азот аммонийный-4,8, P2O5-9.6, K2O-8.0, SO3-15.0, CaO-11.2, MgO-0.6
34
Удобрение
марки NPK 6:24:12 + 2%
Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
100 000
тонна
Удобрение
марки NPK 7:21:21 + 4%
S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
Сульфонитрат 30:7
35
Агрохимикат
сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
87 500
тонна
Агрохимикат
сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-14, P-27, S-10
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ
(КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P205-20+S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ
(КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
Сульфоаммофос марки 14:27:10
N 14, P 27, S 10
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14

N-20, P2O5-20, S-14
36
Қаратау фосфориттерінен алынған сульфоаммофос
N-18.P-18.S-16
87 500
тонна
Қаратау фосфориттерінен алынған сульфоаммофос
N-16.P-20.S-12
37
С 12 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
127 600
тонна
С 7,5 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкірт бар карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
38
11-37 маркалы сұйық күрделі тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, Р-37
100 000
тонна
Сұйық күрделі тыңайтқыштар (СКТ), маркасы 11-37
N-10, P2O5-37
Сұйық күрделі тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, Р-37
Сұйық күрделі тыңайтқыштар (СКТ), маркасы 10-34
N-10, Р-34
39
Fertim аралас минералды тыңайтқыш
N-20, P-20, K-S-13, Mg-Ca
100 000
тонна
FertiM NPK 10:26:26 маркалы ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштар
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
100 000
тонна
40
УМКА NPK 13:40:13+МЭ маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тукоқоспалар
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
100 000
тонна
Тукосмеси азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK 17:17:17+МЭ
N-17, P-17, K-17, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
УМКА NPK (20:20:20+МЭ) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тукоқоспалар
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
41
YaraLiva Calcinit
(нитрат кальций нитраты) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
156 250
тонна
YaraLivaТМ CALCINIT
кальций нитраты
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
YaraLiva CALCINIT
(кальций селитрасы)
42
А Премиум маркалы аммоний кальций нитраты
N-15.5%, CaO-26.6%
156 250
тонна
В маркалы аммоний кальций нитраты
N-15.5%, Cao-26.6%
Д маркалы аммоний кальций нитраты
N-15.5%, Cao-26.6%
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
Кальций нитраты
N-17, Ca-33
Концентрацияланған кальций нитраты
N-17, CaO-32
Кальций нитраты
(кальций селитрасы), маркасы А
N-14,9 CaO-27,0.
Кальций нитраты
(кальций селитрасы), маркасы Б
N-14,5 CaO-26,3 B-0,3.
Кальций нитраты
(кальций селитрасы), маркасы В
N-13,9 K2O-3,0 CaO-26,0.
Кальций нитраты
(кальций селитрасы), маркасы Г
N-12,0 CaO-23,8.
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Кальций нитраты,
маркасы А (2-сулы)
CaО-27,0%, N-14,9%, NO3-14,2%, NH3-0,7%
Кальций нитраты,
маркасы Б (2-сулы)
CaО-26,3%; N-14,5%, NO3-13,8%, NH3-0,7%, В-0,3%
Кальций нитраты,
маркасы Г (4-сулы)
СаО-23,8%, N-12,0%
43
Growfert
кешенді тыңайтқышы маркасы:
15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
156 250
тонна
44
"Г" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы
N-15,4%, CaO-90%
156 250
тонна
"Е" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы
N-15,5%, CaO-26,5%
45
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004

N-20, P2O5-20, S-14
36
Сульфоаммофос из фосфоритов Каратау
N-18. P-18. S-16
87 500
тонна
Сульфоаммофос из фосфоритов Каратау
N-16. P-20. S-12
37
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
127 600
тонна
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
38
Удобрение жидкое комплексное (ЖКУ),
марки 11-37
N-11, Р-37
100 000
тонна
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ),
марки 11-37
N-10, P2O5-37
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ),
марки 10-34
N-10, Р-34
39
Смешанное минеральное удобрения Fertim
N-20, P-20, K-S-13, Mg-Ca
100 000
тонна
Смешанные
минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
100 000
тонна
40
Тукосмеси
азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
100 000
тонна
Тукосмеси
азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK 17:17:17+МЭ
N-17, P-17, K-17, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
Тукосмеси
азотно-фосфорно-калийное марки УМКА NPK (20:20:20+МЭ)
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
41
Удобрение
YaraLiva Calcinit
(нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4,
CaO-26,5
156 250
тонна
Нитрат кальция
YaraLivaТМ CALCINIT
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4,
CaO-26,5
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
42
Аммоний кальций нитрат марки А Премиум
N-15.5%, CaO-26.6%
156 250
тонна
Аммоний кальций нитрат марки, В
N-15.5%, Cao-26.6%
Аммоний кальций нитрат марки, Д
N-15.5%, Cao-26.6%
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
Нитрат Кальция
N-17, Ca-33
Нитрат кальций концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция
(кальциевая селитра),
марка А
N-14,9 CaO-27,0.
Нитрат кальция
(кальциевая селитра),
марка Б
N-14,5 CaO-26,3 B-0,3.
Нитрат кальция
(кальциевая селитра), марка В
N-13,9 K2O-3,0 CaO-26,0.
Нитрат кальция
(кальциевая селитра), марка Г
N-12,0 CaO-23,8.
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Нитрат кальция, марка А
(2-водный)
CaО-27,0%, N-14,9%, NO3-14,2%, NH3-0,7%
Нитрат кальция, марка Б
(2-водный)
CaО-26,3%; N-14,5%, NO3-13,8%, NH3-0,7%, В-0,3%
Нитрат кальция, марка Г
(4-водный)
СаО-23,8%, N-12,0%
43
Комплексное удобрение Growfert марки:
15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
156 250
тонна
44
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-15,4%, CaO-90%
156 250
тонна
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,5%
45
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

330 357
тонна
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Yara Yara Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0.01, Fe-0,15, Mn-0,1,
Zn-0,01, Mo-0,002.
330 357
тонна
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқыштары
N-13, NH4-8.6.​NO3-4.4,
P2O5-40, K2O-13, B-0,025,
Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004.
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқыштары
N-18, NH4-3.3.​NO3-4.9, Nкарб-9.8, P2O5-18, K2O-18,MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар суда еритін NPK кешенді тыңайтқыштары
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04,
Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Mo-0,004, Zn-0,025
46
Құрамында калий жоғары микробиологиялық суда еритін тыңайтқыш
жалпы өнім туралы мәліметтер суда еритін NPK-биотикалық микроорганизмдер туралы қосылған калий мөлшері жоғары тыңайтқыш.Негізгі микроэлементтер: мырыш,мыс, темір және марганец жеделдетілген сіңіру хелат кешендерінде кездеседі

330 357
тонна
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0.01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002.
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-13, NH4-8.6.​NO3-4.4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004.
330 357
тонна
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-18, NH4-3.3.​NO3-4.9, Nкарб-9.8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0.01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera
Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
46
Микробиологическое водорастворимое удобрение с высоким содержанием калия
сведения о продукции в целом водорастворимое NPK-удобрение с высоким содержанием калия, с добавлением про биотические микроорганизмы. Основные микроэлементы: цинк, медь, железо и марганец находятся в хелатных комплексах ускоренного поглощения

NPK GOLD 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
775
килограмм
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%,
B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%,
Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%,
Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%,
Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді
тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%,
B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%,
B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
775
килограмм
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%,
B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
775
килограмм
54
NPK MIRACLE 10-40-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,
B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
775
килограмм
NPK MIRACLE 10-50-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%,
B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
775
килограмм
NPK MIRACLE 19-19-19+TE кешенді тыңайтқышы
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,
B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
775
килограмм
55
NPK PREMIUM 10-52-5+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%,
B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
825
килограмм
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%,
Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%,
B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
825
килограмм
56
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар минералды кешенді тыңайтқыш
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
1 125
килограмм
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004,
Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125
килограмм
ФЕРТИКА
жапырақты 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08,
Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03,
Mo-0,003
1 125
килограмм

Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%,
Mo-0,004%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%,
Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
54
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775
килограмм
55
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
825
килограмм
56
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами
ФЕРТИКА Плюс
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
1 125
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки:
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,004, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,003
1 125
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки:
ФЕРТИКА Листовое 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1 125
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки:

225 000
тонна
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
YaraMila NPK 7-20-28
тыңайтқышы
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
78
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2O5-5, K2O-26
527 625
тонна
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9%, NO3-2.5%, NH4-6.5%, P2O5-5%, K2O-26%, MgO-3.2%, SO3-36%, B-0.1%, Zn-0.1%
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, P2O5-0, K2O-35
79
YaraVitaTM BioNUE тыңайтқышы
Гуминді қышқылдар - 15%,
Mn - 1%, Zn - 1%
4 750
литр
80
Yara vita TM Seedlift тыңайтқышы
N-15, P2O5-26, Zn-27,5, Ca-16,9
6 750
литр
81
"Старт" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 5,5, Полисахаридтер – 7,0, N – 4,5, Р2О5 – 5,0, К2О – 2,5, MgO - 1,0, Fe – 0,2, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu -0,1, B – 0,1, Mo – 0,01
3 450
литр
"Универсал" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
3 375
литр
"Рост" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0,
MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2,
Zn – 0,2, Cu – 0,1
3 375
литр
"Дәнді" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
Аминқышқылдар-7,0,N5,5, Р2О5-4,5, К2О-4,0,SO3-2,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,7,
Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2,
Mo-0,02, Co-0,02
3 375
литр
"Майлы" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1,
B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
3 375
литр
"Қызылша" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0,N-3,5,
SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,
Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
3 375
литр
"Жүгері" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0, N-6,
SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3,
Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
3 375
литр
82
"Жүгері үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%,
Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
3 150
литр
"Майлылар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%,
Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150
литр
"Дәнділер үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%,
Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
3 150
литр
"Бұршақтылар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%,
Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150
литр
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%,

225 000
тонна
Удобрение YaraMila 16-27-7
Удобрение Yara Mila NPK
12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение Yara Mila NPK
9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
Удобрение YaraMila NPK
7-20-28
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
78
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2O5-5, K2O-26
527 625
тонна
YaraRega 9-5-26
N-9%, NO3-2.5%, NH4-6.5%, P2O5-5%, K2O-26%, MgO-3.2%, SO3-36%, B-0.1%, Zn-0.1%
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, P2O5-0, K2O-35
79
YaraVitaTM BioNUE
Гуминовые кислоты - 15%,
Mn - 1%, Zn - 1%
4 750
литр
80
Удобрение
Yara vita TM Seedlift
N-15, P2O5-26, Zn-27,5, Ca-16,9
6 750
литр
81
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Старт"
аминокислоты – 5,5, полисахариды7,0, N 4,5, Р2О55,0, К2О 2,5, MgO 1,0, Fe 0,2,
Mn 0,2, Zn 0,2, Cu 0,1, B 0,1,
Mo 0,01
3 450
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0, N – 6,0,
К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим
марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим
марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7,
Mo – 0,04, Co – 0,02
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0, N-3,5, SO3-2,0, MgO-2,5, Fe-0,03, Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
3 375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
3 375
литр
82
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%,
Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%,
Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%,
Ti-0,02%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%,
Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%,
Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%,
Ti-0,03%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%,
Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%,
Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%,
Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%,
Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%,
Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%,
Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%,
Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%,

Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150
литр
"Қызылша үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
3 150
литр
83
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
330 357
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы: 6:14:35+2MgO+MЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ;
13:40:13+MЭ;
15:15:15+1,5MgO+MЭ; 18:18:18+3MgO+MЭ;
20:20:20+МЭ
NPK 6:14:35+2MgO+MЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ;
13:40:13+MЭ;
15:15:15+1,5MgO+MЭ; 18:18:18+3MgO+MЭ; 20:20:20+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы : 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы : 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
84
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5,
В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064.
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы : 18:18:18 +2MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,
Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,0064
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы : 20:20:20+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы : 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы : 3:11:38+4MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
85
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-13±2, P-40±2, K-13±2
330 357
тонна
Әмбебап 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Әмбебап 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-12±2, P-6±2, K-36±2,
MgO-2,5±0,5 + МЭ
86
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, маркасы БИОСТАРТ

Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%,
Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%,
Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%,
Ti-0,02%, Na2O-3,0%
3 150
литр
83
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357
тонна
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+MЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ; 13:40:13+MЭ; 15:15:15+1,5MgO+MЭ; 18:18:18+3MgO+MЭ; 20:20:20+МЭ
NPK 6:14:35+2MgO+MЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ;
13:40:13+MЭ;
15:15:15+1,5MgO+MЭ; 18:18:18+3MgO+MЭ;
20:20:20+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
84
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064.
Водорастворимое NPK удобрение марки:
18:18:18 +2MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,0064
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+4MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
85
Удобрение комплексное водорастворимое марки
Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
330 357
тонна
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ
86
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки БИОСТАРТ

калийлі тұздар, гуминді қышқылдар≤40%, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤5%, биокатализатор≤50%
75 000
килограмм
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, маркасы ЭКСПРЕСС
калийлі тұздар, гуминді қышқылдар≤12%, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤3%, калий фосфор қышқылы бір алмастырылған≤1,35%, карбамид≤2,5%
2 000
литр
ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы, маркасы ЭКСТРИМ
калийлі тұздар, гуминді қышқылдар≤12%, калийлі тұздар, фульвоқышқылдар≤3%, калий фосфор қышқылы бір алмастырылған≤1,5%

калийные соли, гуминовые кислоты≤40%, калийные соли, фульвокислоты≤5%, биокатализатор≤50%
75 000
килограмм
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
алийные соли, гуминовые кислоты≤12%, калийные соли, фульвокислоты≤3%, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,35%, карбамид≤2,5%
2 000
литр
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
калийные соли, гуминовые кислоты≤12%, калийные соли, фульвокислоты≤3%, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,5%

2 000
литр
87
Фертигрейн Старт
N-3%, Zn-1%, аминқышқылдар - 9%, L-аминқышқылдар - 6,5%, теңіз балдырлар сығындысы - 4%, органикалық зат - 30%
2 000
литр
Фертигрейн Старт СоМо
N-3%, Zn-1%, Со - 0,5%, Mo-1%, аминқышқылдар - 9%, L-аминқышқылдар - 6,5%, теңіз балдырлар сығындысы - 4%, органикалық зат - 30%
3 491
литр
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%,B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминқышқылдар - 10%, органикалық заттар- 40%
2 340
литр
Фертигрейн Свекловичный

2 000
литр
87
Фертигрейн Старт
N-3%, Zn-1%, аминокислоты - 9%, L-аминокислоты - 6,5%, экстракт морских водорослей - 4%, органическое вещество - 30%
2 000
литр
Фертигрейн Старт СоМо
N-3%, Zn-1%, Со - 0,5%, Mo-1%, аминокислоты - 9%, L-аминокислоты - 6,5%, экстракт морских водорослей - 4%, органическое вещество - 30%
3 491
литр
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%,B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминокислоты - 10%, органические вещества - 40%
2 340
литр
Фертигрейн Свекловичный

3 276
килограмм
95
Кальбит C (Calbit C) тыңайтқышы
CaO - 15% (LSA)
1 911
литр
96
Мастер 13:40:13
(Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13%; Р205-40%;К2O-13%,
B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Мастер 15:5:30+2
(Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% , Fe-0,07%,
Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Мастер 20:20:20
(Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%,
B-0,02%, Cu-0,005% , Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
1 261
килограмм
килограмм
Мастер 3:11:38+4
(Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
Мастер 3:37:37
(Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%,
B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
97
Плантафол 10:54:10
(Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%,
B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%, Mn-0,05%, Zn-0,05%
1 900
килограмм
Плантафол 20:20:20
(Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%,
B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%, Mn-0,05% , Zn-0,05%
Плантафол 30:10:10
(Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы

3 276
килограмм
95
Удобрение Кальбит C
(Calbit C)
CaO - 15% (LSA)
1 911
литр
96
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%; К2O-13%,
B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%; К2O-30%,
MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03% , Zn-0,01%
1 261
килограмм
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE
(Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%; К2O-18%,
MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%,
Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
килограмм
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%; К2O-20%,
B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%, Mn-0,03%, Zn-0,01%
1 261
1 261
килограмм
килограмм
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%; К2O-38%,
MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005, Fe-0,07% , Mn-0,03%, Zn-0,01%
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%; К2O-37%,
B-0,02%, Cu-0,005%, Fe-0,07%,
Mn-0,03%, Zn-0,01%
97
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%; К2O-10%,
B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%,
Mn-0,05%, Zn-0,05%
1 900
килограмм
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%; К2O-20%,
B-0,02%, Cu-0,05%, Fe-0,1%,
Mn-0,05%, Zn-0,05%
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)

238
Avonof
органикалық -45, көміртектілер -19, N-2,7, K2O-3,5, Ph3,5-5,5
780
литр
239
COCO WET POWER
N-7,5%; K2О-26,1; Mn-1,08
10 395
литр
240
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-3%, P-11%, K-38%,
MgO-3,0%, S-9,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%,
Mn-0,042%, Мо-0,004%,
В-0,02%
330 357
тонна
241
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-3%, P-11%, K-35%,
MgO-4,0%, S-9,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%,
Mn-0,042%, Мо-0,004%,
В-0,02%
242
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-6%, P-12%, K-36%,
MgO-2,0%, S-4,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-6%, P-12%, K-33%,
MgO-3,0%, S-7,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu -0,01%,
Mn-0,042%, Мо-0,004%,
В-0,02%
330 357
тонна
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-7%, P-11%, K-30%,
MgO-4,0%, S-3,0%, Fe- 0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%,
Mn-0,042%, Мо-0,004%,
В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
243
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-5%, K-25%,
MgO-2,0%, S-8,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%,
Mn-0,042%, Мо-0,004%,
В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-41%, K-13%,
Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%,
Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-14%, P-10%, K-28%,
MgO-2,5%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%,
Mn-0,042%, Мо-0,004%,
В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-15%, P-5%, K-30%,
MgO-1,7%, S-1,3%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%,
Mn -0,042%, Мо-0,004%,
В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%,
MgO-2,0%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%,
Mn-0,042%, Мо-0,004%,
В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%,
Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%,
Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn- 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
1-ден 16-ға дейінгі "Акварин" маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

238
Avonof
органический -45, углер-19, N-2,7, K2O-3,5, Ph3,5-5,5
780
литр
239
COCO WET POWER
N-7,5%; K2О-26,1; Mn-1,08
10 395
литр
240
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин"
марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu -0,01%, Mn-0,042%,
Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
241
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин"
марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe-0,054%,
Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
242
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин"
марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%,
Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин"
марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe 0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин"
марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%,
Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин"
марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%,
Мо-0,004%, В-0,02%
243
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%,
Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%,
Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %,
S - 9,0%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
330 357
тонна
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%,
Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

Фосфоттардың жалпы үлесі (P₂O₅) % кемінде59-60, калий жалпы үлесі (К₂О) % кемінде19-20
893
килограмм
260
Семена маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқыш
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1 600
литр
МЕГАМИКС-Семена минералды тыңайтқыш
261
Профи маркалы МЕГАМИКС кешенді тыңайтқыш
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01

Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
893
килограмм
260
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70,
Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1600
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
261
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30,
Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01

Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9

марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7,
Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3,
Mn-0,3, Mg-2,2
1 250
килограмм
Удобрение Ростолон
марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5,
Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон
марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1,
Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон
марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1,
Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон
марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8,
Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8,
Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон

Ростолон тыңайтқышы, маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
275
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
714
литр
БИГУС, ВР (ЭКСТРА)
Фульвоқышқылдар, флавоноидтар, фитостеролдар, каротиноидтар, аминқышқылдар, дәрумендер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек
276
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминқышқылдар-10,5

марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2,
Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
275
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015,
Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022,
В - 0,000667, Мо - 0,000410
714
литр
БИГУС, ВР (ЭКСТРА)
Фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины, каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод
276
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминокислоты-10,5

620
Rooter тыңайтқышы
P2O5-13%, K2O-5%,
GA142-25%
6 098
литр
621
YaraVitaTM Seedlift тыңайтқышы
N-15%, P2O5-26%, Zn-27,5%, Ca-16,9%
6 750
литр
622
SUPER 7-7-7 гель тәрізді тыңайтқыш
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
1 175
килограмм
623
Микроэлементтері бар Гумат K/Na тыңайтқышы
N жалпы 3,50, N органикалық 0,25, N Несепнәр3,25, P2O5 кешен агентпен0,50, К2О кешен агентпен2,50, MgO кешен агентпен0,10, В бороэтаноламин 0,10, Со кешен агентпен0,01, Сu кешен агентпен0,05, Fе кешен агентпен0,12, Mn кешен агентпен0,10, Мо кешен агентпен0,025, Zn кешен агентпен0,12, Гуминді және фульволық қышқылдар 10,00, Гидроксикарбон қышқылдары0,60, АМИНҚЫШҚЫЛДАР 2,40, Су қалғаны
1 125
литр
624
"ТЕРРА 7" гуминді сұйық тыңайтқышы
N-1.43%, K2O-6.2, Na-5.2, P2O5-2.3, құрғақ күлсіз затындағы жалпы үлесі гуминді қышқылдар, % кемінде85%, құрғақ қалдықтың жалпы үлесі -10%, Fe+0.4, B-0.2, Zn-0.2,
Cu-0.2, Mo-0.018%, Mg-0.17%, Co-0.02%
2 143
литр
625
Микроэлементтері бар К-Гумат-Na тыңайтқышы
N жалпы - 3,5, N органикалық - 0,25, N Несепнәр- 3,25, Р2О5 - 0,5, К2О - 2,5, MgO - 0,1, B - 0,1, Co - 0,01, Cu - 0,05, Fe - 0,12, Mn - 0,1, Mo - 1, Zn - 0,12, гуминді қышқылдар - 7, гидроксикарбон қышқылдары-0,6, аминқышқылдар-2,4
1 125
литр
626
"Ideal P60" тыңайтқышы
N-0,5%, P2O5-55%
2 850
литр

620
Удобрение Rooter
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
6 098
литр
621
Удобрение YaraVitaTM Seedlift
N-15%, P2O5-26%, Zn-27,5%,
Ca-16,9%
6 750
литр
622
Удобрение гелеобразное SUPER 7-7-7
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
1 177
килограмм
623
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
Nобщий 3,50, N органический 0,25,N мочевинный 3,25, P2O5 комплекс с агентом 0,50,К2О комплекс с агентом 2,50, MgO комплекс с агентом 0,10,В бороэтаноламин 0,10, Со комплекс с агентом 0,01, Сu комплекс с агентом 0,05, Fе комплекс с агентом 0,12, Mn комплекс с агентом 0,10, Мо комплекс с агентом 0,025, Zn комплекс с агентом 0,12, Гуминовые и фульвовые кислоты 10,00, Гидроксикарбоновые кислоты 0,60, АМИНОКИСЛОТЫ 2,40
1125
литр
624
Удобрение гуминовое жидкое "ТЕРРА 7"
N-1.43%, K2O-6.2, Na-5.2, P2O5-2.3, массовая доля общих гуминовых кислот на сухое беззольное вещество, % не менее 85%, массовая доля сухого остатка-10%, Fe+0.4, B-0.2, Zn-0.2, Cu-0.2, Mo-0.018%, Mg-0.17%,
Co-0.02%
2 143
литр
625
Удобрение К-Гумат-Na с микроэлементами
N общий - 3,5, N органический - 0,25, N мочевинный - 3,25, Р2О5 - 0,5, К2О - 2,5, MgO - 0,1, B - 0,1, Co - 0,01, Cu - 0,05, Fe - 0,12, Mn - 0,1, Mo - 1, Zn - 0,12, гуминовые кислоты - 7, гидроксикарбоновые кислоты-0,6, аминокислоты-2,4
1 125
литр
626
Удобрения "Ideal P60"
N-0,5%, P2O5-55%
2 850
литр

627
"KALIBRE" тыңайтқышы
N-5%, K2O-20%
3 000
литр
628
"Power K" тыңайтқышы
K2O-30%
3 250
литр
629
"SCUDO"
(Скудо) тыңайтқышы
N-3,5, S-11,3, Cu-9, аминқышқылдар және пептидтер-9
4 000
литр
630
"TRAINER"
(Тренер) тыңайтқышы
N-5, Zn-0,0005, Cu-0,0003 аминқышқылдар және пептидтер-29
3 000
литр
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
2024 жылғы 2 сәуірдегі
№ 76 Қаулысына
2 қосымша
2024 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 22.10.2024 № 350 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

627
Удобрения "KALIBRE"
N-5%, K2O-20%
3 000
литр
628
Удобрения "Power K"
K2O-30%
3 250
литр
629
Удобрения "SCUDO"
(Скудо)
N-3,5, S-11,3, Cu-9, аминокислоты и пептиды-9
4 000
литр
630
Удобрения "TRAINER" (Тренер)
N-5, Zn-0,0005, Cu-0,0003 аминокислоты и пептиды-29
3 000
литр
Приложение 2
к постановлению Аким
Северо-Казахстанской области
от 2 апреля 2024 года
№ 76
ОбъҰмы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2024 год
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 22.10.2024 № 350 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).