Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 18 қыркүйектегі № 17/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қыркүйекте № 7792-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2024 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 17/5 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жерлеу және қабірлерді қарап-күту жөніндегі істі ұйымдастыру Қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 37/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5601 болып тіркелген).
2. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 37/2 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жерлеу және қабірлерді қарап-күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 16/6 шешімі.
3. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 37/2 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жерлеу және қабірлерді қарап-күту жөніндегі істі ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 4/11 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 сентября 2024 года № 17/5. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 23 сентября 2024 года № 7792-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Северо-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Северо-Казахстанского областного маслихата В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 18 сентября 2024 года
№ 17/5
Перечень некоторых утративших силу решений Северо-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Северо-Казахстанской области" от 4 октября 2019 года № 37/2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5601).
2. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 4 октября 2019 года № 37/2 "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Северо-Казахстанской области" от 20 апреля 2022 года № 16/6.
3. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 4 октября 2019 года № 37/2 "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Северо-Казахстанской области" от 30 июня 2023 года № 4/11.