"Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, білім беру бағдарламасының әкімші-мекемелерінің мәселелері" Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 1999 жылғы 16 ақпандағы № 27 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2024 жылғы 23 қазандағы № 34 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 қарашада № 7821-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімі ШЕШТІ:
1. "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, білім беру бағдарламасының әкімші-мекемелерінің мәселелері" Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 1999 жылғы 16 ақпандағы № 27 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 62 болып тіркелді) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінін міндетін атқарушы М. Тасмаганбетов

О признании утратившим силу решения акима Северо-Казахстанской области от 16 февраля 1999 года № 27 "Вопросы учреждений-администраторов программ образования, финансируемых из местного бюджета"
Решение акима Северо-Казахстанской области от 23 октября 2024 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 ноября 2024 года № 7821-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Северо-Казахстанской области от 16 февраля 1999 года № 27 "Вопросы учреждений-администраторов программ образования, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 62).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Северо-Казахстанской области
М. Тасмаганбетов