"Айыртау ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 8-9-17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 тамыздағы № 8-18-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 тамызда № 7785-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Айыртау ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 8-9-17 шешіміне (нормативтік құқықтық атілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7641-15 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:
7 реттік нөмірі жолында "Карасевка" сөзі "Қамсақты" сөзіне алмастырылсын;
21 реттік нөмірі жолында "Воскресеновка" сөзі "Баянтай" сөзіне алмастырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының төрағасы Г. Абулкаирова
Айыртау аудандық мәслихатының
2024 жылғы 21 тамыздағы
№ 8-18-1 шешіміне
қосымша
2023 жылы № 8-9-17 Айыртау
аудандық маслихаты шешіміне
№1 қосымша

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2023 года № 8-9-17 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Айыртауского района"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 августа 2024 года № 8-18-1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 23 августа 2024 года № 7785-15
Айыртауский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 30 ноября 2023 года № 8-9-17 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Айыртауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7641-15) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению;
в приложении 2 указанного решения:
в строке порядковый номер 7 слово "Карасевка" заменить на слово "Қамсақты";
в строке порядковый номер 21 слово "Воскресеновка" заменить на слово "Баянтай".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г. Абулкаирова
Приложение к решению
Айыртауского районного маслихата
от 21 августа 2024 года
№ 8-18-1
Приложение №1 к решению
Айыртауского районного маслихата
от 30 ноября 2023 года № 8-9-17