Солтүстік Қазақстан облысы Айыртауауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 121 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 қазандағы № 420 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 қазанда № 7813-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 121 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7458-15 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі М. Мендыбаев

О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30 марта 2023 года № 121 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 23 октября 2024 года № 420. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 24 октября 2024 года № 7813-15
Акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30 марта 2023 года № 121 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7458-15) следующее изменение:
преамбулу к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района М. Мендыбаев