Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 16-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 ақпанда № 7692-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарна төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген), Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнынан 0 (нөл) пайыз мөлшерінде бекітілсін.
2.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Жусупбеков

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2024 года № 16-2. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 22 февраля 2024 года № 7692-15
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года №181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33110) Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1.Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области в местах размещения туристов в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Жусупбеков