Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 7 қазандағы № 21-25 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 қазанда № 7800-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының төрағасы С. Баумаганбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихаты
2024 жылғы 7 қазандағы
№ 21-25 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2004 жылғы 7 қыркүйектегі № 9-7 "Аудандық мәслихаттың Регламенті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1355 болып тіркелген).
2. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2006 жылғы 12 сәуірдегі № 27-5 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның елді мекендерінде жануарларды ұстау, иттер мен мысықтарды серуендету Ережелерін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-5-27 болып тіркелген).
3. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-3 "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-5-50 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 7 октября 2024 года № 21-25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 октября 2024 года № 7800-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С. Баумаганбетов
Приложение к решению
Маслихат района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 7 октября 2024 года
№ 21-25
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 7 сентября 2004 года № 9-7 "О регламенте районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1355).
2. Решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 12 апреля 2006 года № 27-5 "Об утверждении Правил содержания животных, выгула собак и кошек в населенных пунктах района имени Габита Мусрепова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-27).
3. Решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 декабря 2007 года № 4-3 "Об утверждении ставок по отдельным видам платежей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-50).