Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 ақпанда № 27 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 ақпанда № 7682-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкімі
А. Бектасов
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
қаулы жобасына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 340 қаулысының (Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 5752 болып тіркелді).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 339 қаулысының (Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 5751 болып тіркелді).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2019 жылғы 23 желтоқсанындағы № 337 қаулысының (Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 5749 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2024 года № 27. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 9 февраля 2024 года № 7682-15
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официально опубликования.
Аким Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасов
Приложение
к проекту постановления
акимата Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" от 25 декабря 2019 года №340 (зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 декабря 2019 года № 5752).
2. Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 25 декабря 2019 года №339 (зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 декабря 2019 года № 5751).
3. Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 23 декабря 2019 года №337 (зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 декабря 2019 года № 5749).