Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының 2025 жылға арналған бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 23 тамыздағы № 21/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 4 қыркүйекте № 7789-15 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі – осы қаулының 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3 бабы 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері 2025 жылға салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 3 (үш) пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жамбыл ауданы мәслихатының төрайымы Л. Топорова

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога на 2025 год в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 23 августа 2024 года № 21/4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 4 сентября 2024 года № 7789-15
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области с 4 (четырех) процентов на 3 (три) процента по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период в 2025 году.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Жамбылского района Л. Топорова