"Қазақстан Республикасы Мәжілісінің Парламентіне, облыстық және аудандық Мәслихаттардың депутаттығына кандидаттармен кездесу үшін үй-жайды анықтау жөнінде" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 16 шілдедегі № 208 қаулысымен бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі № 9/39 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/11 бірлескен шешімі және Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 қаңтарда № 7847-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қазақстан Республикасы Мәжілісінің Парламентіне, облыстық және аудандық Мәслихаттардың депутаттығына кандидаттармен кездесу үшін үй-жайды анықтау жөнінде" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 16 шілдедегі № 208 қаулысымен бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі № 9/39 шешімінің күші жойылды деп танылсын. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-7-55 болып тіркелді).
2. Осы әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешімі алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімі А. Бектасов
Жамбыл ауданы мәслихатының төрайымы Л. Топорова

О признании утратившим силу совместное постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 208 и решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 9/39 "Об определении помещений для встреч кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями"
Совместные решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 24/11 и постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 377. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 6 января 2025 года № 7847-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу совместное постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 208 и решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 9/39 "Об определении помещений для встреч кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями". (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-7-55).
2. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официально опубликования.
Аким Жамбылского района Северо-Казахстанской области       А. Бектасов
Председатель маслихата Жамбылского района Л. Топорова