Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында шетелдіктер үшін арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 ақпандағы № 145/12 шешiмi. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 наурызда № 7697-15 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарна төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген) Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін арналған туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнынан 0 (нөл) пайыз мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының төрағасы С. Бекшенов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Решение Тайыншинского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2024 года № 145/12. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 4 марта 2024 года № 7697-15
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года №181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33110) маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в местах размещения туристов 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области С. Бекшенов