Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 194 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 қыркүйекте № 7796-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаров
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 194 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының арнайы жер қоры жөнінде Ережелерді бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2004 жылғы 20 шілдедегі № 200 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1322 болып тіркелді).
2. "Тимирязев ауданының қорғаныс спорттық сауықтыру лагерінде Тимирязев ауданының оқу орындарындағы 10-шы сыныптарының оқушыларын далада оқытуға жинауды ұйымдастыру және өткізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 28 сәуірдегі № 114 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-12-22 болып тіркелді).
3. "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі Ережені бекіту туралы" аудан әкімиятының 2001 жылғы 28 тамыздағы №79 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 23 мамырдағы № 140 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-12-24 болып тіркелді).
4. "Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік көмек беру Ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 15 наурыздағы, № 75 аудан әкімдігінің қаулысына өзгертулер мен толықтыруларды енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 29 наурыдағы № 96 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-12-32 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2024 года № 194. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 26 сентября 2024 года № 7796-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жаров
Приложение
к постановлению акимата
Тимирязевского района
от 25 сентября 2024 года
№ 194
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 20 июля 2004 года № 200 "Об утверждении Положения о специальном земельном фонде Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1322).
2. Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2006 года № 114 "Об организации и проведении учебно-полевых сборов в оборонно-спортивном оздоровительном лагере Тимирязевского района с учащимися 10-х классов учебных заведений Тимирязевского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-12-22).
3. Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23 мая 2006 года № 140 "О внесении дополнений и изменения в постановление акимата района от 28 августа 2001 года № 79 "Об утверждении Положения по организации и финансированию общественных работ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-12-24).
4. Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2007 года № 96 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 15 марта 2005 года, № 75 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-12-32).

5. "Партиялық тізімдер бойынша сайланатын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлау мен облыстық және аудандық мәслихаттарының депутаттарын сайлау кезінде саяси партиялар үшін сайлау алдындағы үгітті баспа материалдарын орналастыратын орындарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 9 шілдедегі № 225 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-12-36 болып тіркелді).
6. "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 26 қарашадағы № 362 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-12-42 болып тіркелді).

5. Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2007 года № 225 "Об определении мест размещения предвыборных агитационных печатных материалов для политических партий, выдвигающих кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента, избираемых по партийным спискам, и кандидатов областных, районных маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-12-36).
6. Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2007 года № 362 "Об оказании социальной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-12-42).