Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 16 шілдедегі № 112 бірлескен қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі № 8-33 с "Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне және облыстық, аудандық мәслихаттардың депутаттылығына кандидаттарды сайлау үшін партиялық тізімдерді ұсынған саяси партиялардың сайлаушыларымен кездесулер өткізу үшін ғимараттарды ұсыну туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 қарашадағы № 217 бірлескен қаулысы және Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 қарашадағы № 11-23 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 қарашада № 7825-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 16 шілдедегі № 112 бірлескен қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі № 8-33 с "Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне және облыстық, аудандық мәслихаттардың депутаттылығына кандидаттарды сайлау үшін партиялық тізімдерді ұсынған саяси партиялардың сайлаушыларымен кездесулер өткізу үшін ғимараттарды ұсыну туралы" шешімінің шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-13-52 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің қаулысы және Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының
әкімі
М. Абдулов
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Саниев

О признании утратившим силу совместного постановления акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 112 и решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 8-33 с "Об определении мест для встреч политических партий, по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых по партийным спискам и кандидатов в депутаты областного и районного маслихатов с избирателями"
Совместное постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2024 года № 217 и решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2024 года № 11-23 с. Зарегистрированы Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 ноября 2024 года № 7825-15
О признании утратившим силу совместного постановления акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 112 и решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 8-33 с "Об определении мест для встреч политических партий, по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых по партийным спискам и кандидатов в депутаты областного и районного маслихатов с избирателями"
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Уалихановский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ;
1. Признать утратившим силу совместное постановление акимата Уалиханоского района Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 112 и решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16 июля 2007 года № 8-33 с "Об определении мест для встреч политических партий, по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых по партийным спискам и кандидатов в депутаты областного и районного маслихатов с избирателями" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-52).
2. Настоящее совместное постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области и решение Уалихановского районного Северо-Казахстанской области вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
М. Абдулов
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев