Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/4 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының және ауылдық елді мекендерінің жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 ақпандағы № 14/9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 ақпанда № 7687-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31/4 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының және ауылдық елді мекендерінің жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5068 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасында:
"Кривощеков ауылдық округі" бөлімінде:
"Кривощеков ауылдық округі" сөздері "Арай ауылдық округі" сөздеріне алмастырылсын;
1 реттік нөмірі жолында "Кривощеково ауылы" сөздері "Арай ауылы" сөздеріне алмастырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының төрағасы
К. Жангужинов

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 31/4 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Сергеевки и сельских населенных пунктов района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Шал акын Северо-Казахстанской области от 15 февраля 2024 года № 14/9. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 16 февраля 2024 года № 7687-15
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 31/4 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Сергеевки и сельских населенных пунктов района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5068) следующие изменения:
в приложении 4 указанного решения:
в разделе "Кривощековский сельский округ":
слова "Кривощековский сельский округ" заменить на слова "сельский округ Арай";
в строке порядковый номер 1 слова "село Кривощеково" заменить на слова "село Арай".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
района Шал акына Северо-Казахстанской области
К. Жангужинов