Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 111 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 сәуірде № 7752-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министірі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындасын және бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудан әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 84 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3770 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
Р. Смагулов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімдігінің

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2024 года № 111. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2024 года № 7752-15
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 28 апреля 2016 года № 84 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3770).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына Северо-Казахстанской области Р. Смагулов
Приложение к постановлению
акимата района Шал акына
Северо-Казахстанской области

2024 жылғы 29 сәуірдегі
№ 111 қаулыға қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан жері
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
1
Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35, орталық алаңға кіреберістің сол жағында

от 29 апреля 2024 года
№ 111
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области
№ п/п
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности (лет)
1
город Сергеевка,
улица Победы 35, слева от входа на центральную площадь