"Облыстың (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру қағидасын бекіту туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 250-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 119-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 қазанда № 5224-06 болып тіркелді
Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Облыстың (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру қағидасын бекіту туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 250-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2555 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 12-2) тармақшасына сәйкес Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешіммен бекітілген "Облыстың (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру қағидасында:
11-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"11. "Облыстың (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағы салтанатты және жариялық жағдайында облыстық (қалалық, аудандық) мәслихаттың төрағасы мен облыс (қала, аудан) әкімі тапсыратын куәлікпен және төсбелгімен расталады.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев

О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 250-IV "Об утверждении правил присвоения звания "Почетный гражданин области (города,района)"
Решение Атырауского областного маслихата от 27 сентября 2024 года № 119-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 8 октября 2024 года № 5224-06
Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата "Об утверждении правил присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)" от 16 октября 2009 года № 250-IV (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2555) следующие изменения:
Преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 12-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:";
в Правилах присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)", утвержденных указанным решением:
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Звание "Почетный гражданин области (города, района)" подтверждается удостоверением и нагрудным знаком, которые вручаются председателем маслихата области (города, района) и акимом области (города, района) в обстановке торжественности и широкой гласности.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Атырауского областного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев