"Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 280 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 293 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 желтоқсанда № 5249-06 болып тіркелді
Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 280 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25817 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесінде:
1) келесі мазмұндағы 60-3, 60-4, 60-5 жолдармен толықтырылсын:
"

О внесении дополнений в постановление акимата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 280 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 27 декабря 2024 года № 293. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 30 декабря 2024 года № 5249-06
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 280 "Об утверждении переченя особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25817) следующие дополнения:
в перечне особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области:
1) дополнить строками 60-3, 60-4, 60-5 следующего содержания:
"

60-3
"Сарыайшық" оқшау су құбыры
60-4
"Ортақшыл" оқшау су құбыры
60-5
"Аққайың" оқшау су құбыры
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов

60-3
Локальный водопровод "Сарайчик"
60-4
Локальный водопровод "Ортакшыл"
60-5
Локальный водопровод "Аккайын"
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов