Атырау қаласы Мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 104 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 сәуірде № 5176-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау қаласы Мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы
Мәслихатының төрағасы
Н. Құрман
Атырау қаласының
Мәслихатының 2024 жылғы
12 сәуірдегі № 104 шешіміне
қосымша
Атырау қаласы Мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Атырау қалалық Мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 228 "Атырау қаласының ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4183 болып тіркелген);
2. Атырау қалалық Мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 388 "Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 228 "Атырау қаласының ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 болып тіркелген);
3. Атырау қалалық Мәслихатының 2021 жылғы 11 қазандағы № 101 "Атырау қалалық Мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 228 "Атырау қаласының ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Маслихата города Атырау
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 12 апреля 2024 года № 104. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 15 апреля 2024 года № 5176-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Маслихата города Атырау согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата
города Атырау
Н. Құрман
Приложение к решению
Маслихата города Атырау
от 12 апреля 2024 года
№ 104
Перечень утративших силу некоторых решений Маслихата города Атырау
1. Решение Атырауского городского Маслихата от 5 июня 2018 года № 228 "Об утверждении регламентов собрании местного сообщества сельских округов города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4183);
2. Решение Атырауского городского Маслихата от 26 июля 2019 года № 388 "О внесении изменения в решение Атырауского городского Маслихата от 5 июня 2018 года № 228 "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества сельских округов города Атырау"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4479);
3. Решение Атырауского городского Маслихата от 11 октября 2021 года № 101 "О внесении изменении в решение Атырауского городского Маслихата от от 5 июня 2018 года № 228 "Об утверждении Регламентов собраний местного сообщества сельских округов города Атырау"".