Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 21 маусымдағы № 1337 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 маусымда № 5209-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қалалық бюджеттен қаржыландырылатын,азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау қаласы әкімінің орынбасары С.Нсанбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі Ш. Кейкин
Атырау қаласы
әкімдігінің 2024 жылғы
21 маусымдағы № 1337
Қаулысына қосымша
Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениетсаласындағы мамандарлауазымдарының
ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
Ауылдық маңызы бармемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшылары (директорлары);
ауылдық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын бөлім басшысы;
музыкалық жетекші;
кітапханашы;
барлық атаудағы әдістемеші;
аккомпаниатор.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, финансируемых из городского бюджета
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 21 июня 2024 года № 1337. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 25 июня 2024 года № 5209-06
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, финансируемых из городского бюджета согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Атырау С. Нсанбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау Ш. Кейкин
Приложение
к постановлению Акимата
города Атырау от 21 июня
2024 года № 1337
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, финансируемых из городского бюджета
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
специалист по социальной работе;
2. Должности специалистов в области культуры:
руководитель (директор) государственного учреждения и государственного казенного предприятия сельского значения;
руководитель отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия сельского значения;
музыкальный руководитель;
библиотекарь;
методист всех наименований;
аккомпаниатор.