Исатай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Исатай ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 17 қаңтардағы № 1 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 қаңтарда № 5124-06 болып тіркелді
Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Исатай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Исатай ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2849 санымен тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Исатай ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Мусин
Исатай ауданы
әкімдігінің 2024 жылғы
17 қаңтардағы № 1 қаулысына
қосымша
Исатай аудандық
әкімдігінің 2014 жылғы
10 қаңтардағы № 2 қаулысына
қосымша
Исатай ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы (шақырым)
1
КЕ-IS-1
"Аққыстау-Марташи" жол

О внесении изменения в постановление акимата Исатайского района от 10 января 2014 года № 2 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Исатайскому району"
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 17 января 2024 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 31 января 2024 года № 5124-06
Акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Исатайского района от 10 января 2014 года № 2 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Исатайскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2849) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Исатайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Мусин
Приложение
к постановлению Акимата
Исатайского района от 17
января 2024 года № 1
Приложение
к постановлению Акимата
Исатайского района от 10
января 2014 года № 2
Перечень автомобильных дорог районного значения по Исатайскому району
Индекс автомобильных дороги
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
КЕ-IS-1
"Аккистау- Мартыши" дорога