Исатай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 45 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 наурызда № 5163-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 241 "Исатай ауданында кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3702 болып тіркелген) және 2017 жылғы 20 маусымдағы № 116 "Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 241 "Исатай ауданында кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3926 болып тіркелген) кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Исатай ауданы әкімінің орынбасары Р.Мукановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Мусин

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Исатайского района
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 20 марта 2024 года № 45. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 26 марта 2024 года № 5163-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Исатайского района от 14 ноября 2016 года № 241 "Об установлении квоты для трудоустройства граждан Исатайского района из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3702) и от 20 июня 2017 года № 116 "О внесении изменений в постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 14 ноября 2016 года № 241 "Об установлении квоты для трудоустройства граждан Исатайского района из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3926).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Исатайского района Р. Муканова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Мусин