Исатай ауданының салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 қазандағы № 179 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 қарашада № 5233-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізімінде № 17847 тіркелген) сәйкес Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Исатайского района
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 8 октября 2024 года № 179. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 ноября 2024 года № 5233-06
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 17847), акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Исатай ауданының салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері (К айм) бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (Р.Муканов) жүктелсін.
3. Осы қаулы 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі Н. Мусин
Исатай ауданы
әкімдігінің 2024 жылғы
8 қазандағы № 179 қаулыға
қосымша
Исатай ауданының салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері К(айм)
р/с
Елді мекеннің атауы
Салық салу объектісінің елді мекендегі орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері К(айм)
1
2
3
4
1
Аққыстау ауылдық округі
Аққыстау ауылы
2
Өркен ауылы
1,7
Томан ауылы

1. Утвердить коэффициенты зонирования (К зон), учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Исатайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района (Р. Муканов).
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким района Н. Мусин
Приложение
к постановлению акимата
Исатайского района от 8
октября 2024 года № 179
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Исатайского района К(зон)
п/н
Наименование населенного пункта
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициенты зонирования К(зон)
1
2
3
4
1
Аккистауский сельский округ
село Аккистау
2
село Оркен
1,7
село Томан