"Қызылқоға ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Қызылқоға ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № 215 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 қазандағы № 212 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қазанда № 5226-06 болып тіркелді
Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылқоға ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Қызылқоға ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № 215 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5101-06 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Аталған қаулының кіріспесіндегі "50-1" деген сандар "73" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқоға ауданының әкімі К. Азмуханов

О внесении изменения в постановление акимата Кызылкогинского района от 22 ноября 2023 года № 215 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Кызылкогинского района"
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 9 октября 2024 года № 212. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 10 октября 2024 года № 5226-06
Акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылкогинского района от 22 ноября 2023 года № 215 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Кызылкогинского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5101-06) следующее изменение:
Цифры "50-1" в преамбуле указанного постановления заменить цифрами "73".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылкогинского района К. Азмуханов