Мақат ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 43 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 наурызда № 5162-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан РеспубликасыЗаңының 27-бабына сәйкес, Мақат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Мақат ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Мақат ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақат ауданының әкімі Р. Ибрагимов
Мақат ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 20 наурыздағы
№ 43 қаулысына қосымша
Мақат ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қазандағы № 165 "Мақат ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген);
2. Мақат ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 104 "Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қазандағы № 165 "Мақат ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3903 болып тіркелген);
3. Мақат ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қазандағы № 192 "Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қазандағы № 165 "Мақат ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3985 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Макатского района
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 20 марта 2024 года № 43. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 марта 2024 года № 5162-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Макатского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Макатского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Макатского района Р. Ибрагимов
Приложение к постановлению
Акимата Макатского района
от 20 марта 2024 года № 43
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Макатского района
1. Постановление акимата Макатского района от 13 октября 2016 года № 165 "Об установлении квоты рабочих мест по Макатскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3666);
2. Постановление акимата Макатского района от 15 июня 2017 года № 104 "О внесении изменения в постановление акимата Макатского района от 13 октября 2016 года № 165 "Об установлении квоты рабочих мест по Макатскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3903);
3. Постановление акимата Макатского района от 19 октября 2017 года № 192 "О внесении изменения в постановление акимата Макатского района от 13 октября 2016 года № 165 "Об установлении квоты рабочих мест по Макатскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3985).