"Мақат аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 327-V шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 126-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 желтоқсанда № 5237-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мақат аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Мақат ауданы мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 327-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3327 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика мен бюджет, өнеркәсіп, қоғамдық қауіпсіздік және заңдылықты сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шангалаев

О признании утратившим силу решения Макатского районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 327-V "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Макаткого районного маслихата"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 5 декабря 2024 года № 126-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 6 декабря 2024 года № 5237-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Макатского районного маслихата "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Макаткого районного маслихата" от 17 сентября 2015 года № 327-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3327).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета, промышленности, общественной безопасности и соблюдения законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев