Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 67 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 сәуірде № 5172-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Аудан әкімдігінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 221 "Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламент Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4197 болып тіркелген) және 2023 жылғы 23 маусымдағы № 163 "Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 221 "Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламент Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5047-06 болып тіркелген) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жангалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Құрманғазы аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Құрманғазы ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 8 сәуірдегі
№ 67 қаулысына қосымша
Құрманғазы ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ
р/с
Ауылдық округтер атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Асан ауылдық округі
Асан ауылы, "Атырау облысы білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
2
Азғыр ауылдық округі
Балқұдық ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқұдық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
3
Сүйіндік ауылдық округі
Сүйіндік ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сүйіндік ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
4
Бірлік ауылдық округі
Бірлік ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Бірлік ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
5
Сафон ауылдық округі
Сафон ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сафон ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
6
Кудряшов ауылдық округі
Кудряшов ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кудряшов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
7
Бөкейхан ауылдық округі
Бөкейхан ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байда ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
8
Шортанбай ауылдық округі
Шортанбай ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шортанбай ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
9
Көптоғай ауылдық округі
Көптоғай ауылы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
10
Дыңғызыл ауылдық округі
Жыланды ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дыңғызыл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанындағы стенд
11
Қиғаш ауылдық округі
Қиғаш ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қиғаш ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
12
Ақкөл ауылдық округі
Ақкөл ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкөл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
13
Жаңаталап ауылдық округі
Хиуаз ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
14
Нұржау ауылдық округі
Нұржау ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұржау ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
15
Орлы ауылдық округі
Орлы ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өнерпаз ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
16
Теңіз ауылдық округі
Теңіз ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
17
Еңбекші ауылдық округі
Жұмекен ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
18
Мақаш ауылдық округі
Алға ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шабыт ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
19
Құрманғазы ауылдық округі
Құрманғазы ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Смағұл Көшекбаев атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 8 апреля 2024 года № 67. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 9 апреля 2024 года № 5172-06
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления районного акимата от 27 июня 2018 года № 221 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4197) и от 23 июня 2023 года №163 "О внесении изменений в постановление акимата Курмангазинского района от 27 июня 2018 года № 221 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5047-06).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района Атырауской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жангалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Курмангазинская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к постановлению
Акимата Курмангазинского
района от 8 апреля
2024 года № 67
ПЕРЕЧЕНЬ мест по Курмангазинскому району для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименования сельских округов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
cельский округ Асан
село Асан, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Б.Момышулы" отдела образования Курмангазинского района Управление образования Атырауской области"
2
cельский округ Азгир
село Балкудук, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Балкудукский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
3
cельский округ Суюндук
село Суюндук, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Суюндукский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
4
cельский округ Бирлик
село Бирлик, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Бирлик Курмангазинского района Атырауской области"
5
cельский округ Сафон
село Сафон, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Сафоновский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
6
cельский округ Кудряшов
село Кудряшов, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Кудряшовский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
7
cельский округ Бөкейхан
село Бөкейхан, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Байдинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
8
cельский округ Шортанбай
село Шортанбай, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Шортанбайский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
9
cельский округ Коптогай
село Коптогай, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Муканова" отдел образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области"
10
cельский округ Дынгызыл
село Жыланды, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дынгызылский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
11
cельский округ Кигаш
село Кигаш, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Кигачский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
12
cельский округ Акколь
село Акколь, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Аккольский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
13
cельский округ Жанаталап
село Хиуаз, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жанаталап Курмангазинского района Атырауской области"
14
cельский округ Нуржау
село Нуржау, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Нуржауский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
15
cельский округ Орлы
село Орлы, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский дом культуры Өнерпаз" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
16
cельский округ Теңіз
село Теңіз, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Тениз Курмангазинского района Атырауской области"
17
cельский округ Енбекши
село Жумекен, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Енбекшинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
18
cельский округ Макаш
село Алга, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский дом культуры Шабыт" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
19
cельский округ Кұрманғазы
село Кұрманғазы, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры района имени Смагул Кушекбаев" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Курмангазинского района Атырауской области"