Құрманғазы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 94 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 сәуірде № 5184-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 наурыздағы № 62 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4612 болып тіркелген) және 2023 жылғы 23 маусымдағы № 162 "Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 наурыздағы № 62 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5048-06 болып тіркелген) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жангалиев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Курмангазинского района
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 19 апреля 2024 года № 94. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 22 апреля 2024 года № 5184-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Курмангазинского района от 4 марта 2020 года № 62 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4612) и от 23 июня 2023 года № 162 "О внесении изменений в постановление акимата Курмангазинского района от 4 марта 2020 года № 62 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5048-06).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района Атырауской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жангалиев